Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja mára vagy holnapr...

Ki nem várja mára vagy holnapra? Tünetek, tesztek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 13:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Elvileg, ha mindent jól kalkulátam nekem mára nem kéne megjönnie. Viszont 5 napja 25-ös teszttel csináltam egy negatívat délután:( Most a mellbimbóm sötétebb, és hányingerem van, a hasam már hetek óta szúr, és görcsölget. Eddig nem jött még meg, de tegnap előtt volt egy csepp kis barnás valami, de azóta semmi. Egyébként nagyon beteg voltam, valami vírus lehetett, nem volt lázam, de alig kaptam levegőt, annyira folyt az orrom és fájt a torkom, szóval nem tudom, hogy ezek mellett meg tudott-e foganni a mi kicsikénk. Félek kicsit. Már van egy lányom és neki szeretnénk nagyon kistesót.

Drukkolok Neked:) Neked milyen tüneteid vannak?

2011. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nekem is ma nem kéne megjönnie és nekem is volt tegnap előtt egy pici rózsaszínű valami. Mikor tesztelsz? :) Én szerintem holnap reggel, ha addig nem jön meg. Mondjuk a méhszájam nagyon fent van. :) Drukkolok magunknak!!!! :)
2011. ápr. 30. 13:53
 3/23 anonim ***** válasza:
Méhszájam nem tapogattam:) Nem is nagyon tudom, hogy hol kéne lennie:) Egyébként nagyon bőgős vagyok még:( ez is tünet nálam. Lányomnál is mindenen bőgtem, Férjem már röhögött rajtam:) Nem tudom, szerintem tesztelek még pár napig, legalábbis férjem azt mondta, hogy várjak még, mert nem akarja, hogy csalódjak a betegség miatt ki tudja, hogy mi van. Hát, nem tudom meddig bírom:) de tény, hogy nagyon félek, hogy elhalt a terhesség, és letörnék ha tudnám, hogy poz volt a teszt. Viszont a másik, hogy szinte tuti biztos vagyok a terhességben, mert már voltam terhes, ezért nem értem minek várok még:), és mire.)
2011. ápr. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem holnap nem kéne, de nagyon nem megjönnie. Ma délutáni pisiből produkáltam egy nagyon-nagyon halvány és vékony pozi tesztet...de nem merek hinni benne. Folyamatos megjön érzésem van, viszont a melleim még fájnak, ami mensi előtt el szokott múlni.
2011. ápr. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Szia!

3 nappal ezelőttre nem vártam..

Aznap reggel (szerda) azt hittem, hogy egy újabb "üres" hónap, mert barnás folyás volt. El is sírtam a bánatomat a férjemnek, viszont aznap már semmi sem történt, és másnap sem, és tegnap sem, úgyhogy csináltam egy tesztet, és pozitív!

Azon kívül, hogy nagyon akartam, és hittem, semmi testi jelet nem éreztem, és nem érzek eddig a percig sem. Pedig van tapasztalatom fiús, és lányos terhességgel is.


NEKTEK IS NAGYON DRUKKOLOK!!! :-)

2011. ápr. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ma kellett volna megjönnie de nem történt meg.3 napja vannak görcseim és nagyon úgy érzem holnap megjön.Pattanásaim vannak meg ideges vagyok nagyon tesztet nem csináltam mert az ösztöneim azt súgják ez megint nem jött össze.:(Én már feladom.
2011. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
fontos hogy a peteereskor szeretkez :-)) nekem a cyclotest baby segitett es par mas baratnomnek is. tudni mikor vannak a termekeny napok az nagyon fontos hogy sikeres legy. www.teherbeesni-cyclotest.hu van tobb info arrol hogyan lehet teherbe esni :-)) sok sikert
2011. máj. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én mára nem vártam. Az esetek 99.9%-ban reggelre jön. Most még nem jött meg. Remélem nem az a 0,1% fog bejönni. Akinek nem jött meg mikor teszteltek?
2011. máj. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én is mára nem vártam. Én előtte való este már barnázni szoktam. Most semmi. Krémes folyásom van. Nagyon-nagyon reménykedem, hogy nem csak késik pár napot! Drukk mindenkinek!
2011. máj. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ahogy tegnap sem úgy ma sem jött meg de olyan görcseim vannak hogy 3 No-spa alig oldotta őket szerintem ez nem baba:(
2011. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!