Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet ez? A 28. napos...

Hogy lehet ez? A 28. napos ciklus helyett 27. napon jött meg, de kissé érdekes módon. Első nap volt vérzés, a másodikon semmi (de egyáltalán semmi ), aztán pedig csak barnázás.

Figyelt kérdés
Ez mi lehet?Ilyenkor van peteérés vagy nincs? Vagy valami más?
2009. márc. 7. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
a peteérésnek most nincs köze a dolgokhoz. itt a mensid maradt el lényegében. okai sokfélék lehetnek: terhesség ciszta stressz.
2009. márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értettem , hogy lehetett-e a menses előtt p,érés vagy épp ennek hiányában volt-e ez a furcsa "vérzés".
2009. márc. 7. 21:46
 3/5 anonim válasza:
nekem is 3 nappal hamarabb jött meg hol volt hol nem,már a 8 napnál tartok és az utolsó pár napban nekem is ilyen barnás folyásom volt,én is kíváncsi lennék hogy mi akar ez lenni!Remélem hogy babára utal és te???
2009. márc. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha van peteérés ha nincs a nyálkahártya akkor is leválik. tehát nincs köze hozzá. ha menses előtt van peteérés onnantól számitva 10-14 nap mig beágyazódik addig "utazik". tehát lehetsz terhes csak a mensid utáni nyálkahártyába fog beágyazódni.
2009. márc. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs pozitív teszted, akkor sajnos nem volt tüszőrepedés.
2009. márc. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!