Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valami ismertető jele az...

Van valami ismertető jele az ondonak, vagyis lehet e látni mondjuk az állagábol vagy bármi másbol, hogy nemzöképes-e vagy sem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ránézésre nem látszik.
2009. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Hacsak nem mikroszkóppal nézel rá.
2009. márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem sem látszik. Csak szakember tudja megnézni, megállapítni.
2009. márc. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Sűrű fehér ondóban kevés az életképes sperma, a szintelen,folyékonyabban pedig több/urológust kérdeztem/

2009. márc. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy a mennyiség számít. De nem! Saját szememmel láttam, hogy a doktor bácsink a mikroszkóp alatt vizsgálta apa ondóját. Tehát a sűrűség számíthat. Gyönyörű látvány egyébként a sok kicsi jelölt sejtnyi helyen!!! :-)
2009. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a kérdező vagyok. a pároménál gyakran vettem észre,hogy olyan "zselés" álagu darabkák vannak benne.ez jelenthet valamit?
2009. márc. 8. 13:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában a zselés állag azt jelentheti, hogy jó néhány napig nem voltatok együtt. Minél tovább nem vagytok együtt, annál sűrűbb lesz párod ondója. Ha határozottan darabos, akkor érdemes rákérdezni szakembernél, aki eloszlathatja aggodalmaidat.
2009. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!