Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok? Ki szült Miskolc...

Csajok? Ki szült Miskolc Semmelweisben?

Figyelt kérdés
Melyik orvost válasszam?Tudnátok egy kis segítséget adni?Mindenki érdekel,aki ott dolgozik!Szeretném,ha nem csak mindenkiről pozitívat írnátok,hanem őszintén,ahogy bánt veletek a szülésnél!Egyáltalán ott volt-e?És persze mennyit kért?
2011. máj. 2. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Miskolcon a legjobb kórház, a szülőszoba jól felszerelt, a szülésznők kedvesek, a gyermekágyasok kevésbé. Ha körzetileg is oda tartozol én azt mondom nem kell orvost választanod, így nem kell pénzt sem adnod a végén. De ha nagyon ragaszkodsz egy orvoshoz, szinte bárkit választhatsz, kivéve Hardonyit. Fenesi István, Szemán György, Koleszár Andrea (bár ő nem tudom meddig van ott), Spák László és még sokan mások. Nem nagyon tudsz mellé lőnni. Szerencsről, Barcikáról is ide járnak be az emberek.

Kellemes Babavárást és Szülést!

2011. máj. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Körzetileg sajnos nem oda tartozom!Eddig Koleszár doktornő volt az orvosom és maximálisan meg is voltam elégedve,csak úgy hallottam hogy elmegy.
2011. máj. 4. 15:11
 3/14 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy csak most, de én is úgy hallottam, hogy Koleszár doktornő elmegy a nyáron. Ha magán orvost keresel, aki a miskolci semmelweisben dolgozik, akkor 6-10 ezer forint körüli összegre lehet számítani.

Ismerősöm most szült Hajas dokinál, nagyon meg volt vele elégedve, egy másik ismerős Lőkös dokihoz jár, ő vele van megelégedve, de ott van még Fenesi, Vreczenár, Szemán, Vrasnyák, Sándor Csaba és a többiek. Választási lehetőség van bőven.

Nem tudom, hogy Gazdik doktornő bent van-e még, utoljára 17 évesen voltam nála (7 éve), de megmondtam, hogy hozzá még egyszer, ha az életem múlik rajta akkor sem.

Én Sólyomvári doktornőhöz jártam, de ő átment a barcikai kórházba, én pedig nem szívesen megyek oda utána.

HA tárgytalan már akkor bocsika.

2011. máj. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Még nem tárgytalan,de ha a doktornő tényleg elmegy akkor fogalmam sincs,hogy kit válasszak.És miért megy el?De örökre?Én csak benne bíztam!Olyan aranyos volt velem mindíg!Nekem nincs minden egyes alkalommal 6000 vagy még több forintom.A doktornőnek 3000 adtam és így is nagyon kedves volt.De persze nem ő mondta hogy mennyit kér,hanem magamtól adtam.
2011. máj. 9. 12:35
 5/14 anonim ***** válasza:
Már terhes vagy, vagy csak tervben van a baba? Mert ha várandós vagy, akkor célszerű vele beszélgetni a szülésről és ő majd fogja mondani, hogy akkor még itt lesz-e vagy sem. Ha elmegy, akkor vagy megkéred, hogy ajánljon valakit aki majd tovább foglalkozik veled, vagy átmész a megyei kórházba (mert gondolom oda tartozol). Őt is rendesek ám az emberek, csak a kórház van egy kicsit lepukkanva.
2011. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Már babát várok.Legalábbis remélem.A teszt pozitív,de az előző terhességemet is meg kellett szakítani,mert nem fejlődött az embrió.Remélem most nem így lesz.Pont most hívtam fel a doktornőt,időpontért.Péntek délután kell mennem hozzá.Hát én mindenképpen szeretnék a Semmelweisben maradni.A megyeibe semmiképp nem!Köszi a válaszodat.
2011. máj. 9. 14:55
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én még nem írtam neked, csak most olvasom, hogy dokit keresel.. Először is, mi volt ultrahangon? Remélem minden rendben van!

Én ősszel szültem a Semmelweisben, Hajas a dokim, nagyon bírom. Szerintem példásan jól bánik a betegeivel, sosem kell várni, mindig felhívom, és mondja, hogy mikorra menjek be a kórházba, ha ott vagyok csörgök, hogy megérkeztem, jön, és bemegyünk, amint lehet. Nem a magánrendelésére hív be, hanem a kórházba, szóval én döntöm el,hogy adok-e neki akármit is és mikor(ált. havonta egyszer szoktam, vagy ahogy megengedhetem magamnak) Dícséretes szerintem, hogy a férjemet is mindig külön üdvözli, ha meglát engem vagy őt a folyosón, akkor odajön,és kérdezi,hogy rá várunk-e (ez a nőgyógyászok között nagy kincs szerintem :-) persze néha kicsit mufurc, de akkor is rendes, csak olyankor nem lehet vele poénkodni :-) Ja, és én külön jól jártam vele, mert ő a kórházban a második újszülöttgyógyász, szóval neki köszönhetően három nap után hazamehettünk, mert megvizsgálta és elengedte a kisbabámat (a nővérek kicsit felháborodtak, hogy "császáros baba 5 nap előtt nem mehet haza!")

Na jó sokat írtam :-) Szorítok neked,írj, hogy mi van veletek!

2011. máj. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Köszönöm a válaszodat.Akkor sztem mellette fogok én is dönteni.Pont egy ilyen orvosra gondoltam.
2011. jún. 5. 13:35
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Utolsó vagyok! Hány hetes vagy,mikorra vagy kiírva? Írj majd, hogy mi lett dokiügyben!

2011. jún. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
szia.Már betöltöttem a 10 hetet.Kedden kell majd mennem a doktornőhöz és majd akkor fogok rákérdezni,hogy tényleg el megy-e?
2011. jún. 10. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!