Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a görbémről?...

Mit gondoltok a görbémről? Pajzsmirigy alulműködés? Valami praktika a tesztoszteron csökkentésére?

Figyelt kérdés

[link]

Utána olvastam, és azt látom, hogy ha a hő 36,4 alatt van, akkor túl sok lehet a tesztoszteron. :(


2011. máj. 2. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem diagrammokat kéne nézegetned, hanem egy endokrinológust felkeresned, jótanácsként mondom, mvel nekem is pajzsmirigy alulműködésem van.Nem fog "praktikák" alkalmazásával elmúlni, hanem csakis gyógyszeres kezeléssel, amit valszeg életed végéig kell szedned.
2011. máj. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia. Ősszel voltam endokrinológusnál, csinált vérképet, de nem talált semmi gondot. Pedig, akkor is ilyesmik voltak a görbéim. Most új endokrinológust kell keresnem, mert elköltöztem. Addig is érdekelne valami "praktika". Biztos van valami! Én hiszem, hogy mindenre van természetes gyógymód!
2011. máj. 2. 21:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs pajzsmirigy-alulműködésed, egyszerűen valami más gátolja a peteérést. De nem alacsony a hőd szerintem, szóval valami más hormonoddal van a gond.
2011. máj. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!