Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma lefeküdtem a barátnőmmel,...

Ma lefeküdtem a barátnőmmel, és megszakításosan szexeltünk. és mielőtt jött volna, kivettem és a kezembe ment. Viszont félek, hogy netán nem érezhettem h belé is ment. De mondjuk éreztem de kitudja. Szerintetek van esély a terhességre?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van esély. Ez a "védekezés" játék a tűzzel, sokáig szerencsétek lehet, de majd egyszer nem lesz....
2011. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van esély. Védekezz továbbra is így, hamarosan boldog apuka leszel.
2011. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék óvszer nélkül, de amikor felhúznánk mindig "lankad az érdeklődés"... meg van amikor lecsúszik meg ilyenek.. (nem azért mert kicsi.. ) és mondta bnőm h akkor csináljuk így..:S
2011. máj. 2. 22:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Legyen akkor neked több eszed!!! Ne csináljátok így!
2011. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A megszakításos módszer nem védekezés. Ezt jobb, ha tudod.

Biztos ír majd olyan, aki évekig így élt szexuális életet, és nem lett "baj", de az ellenkezőjére is van számtalan példa.

Számtalan védekezési módszer közül választhattok, így nem hiszem, hogy megérné folyton azon idegeskedni, hogy megjön, nem jön meg. Plusz neked is azt figyelni, h jajj, most időben kivegyem. Harmadrészt gondolom fontos neked a barátnőd, így lényegében az ő tstével, lelkével játszadoztok.

Ok, befejeztem a hegyibeszédet, de mindenesetre szerintem megfontolandó.

2011. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát nem is fogjuk többet.. megmondom neki vagy szed gyógyszert vagy próbálgatjuk gumival..
2011. máj. 2. 22:07
 7/11 A kérdező kommentje:
igen igazad van .:) köszönöm a válaszokat.:)
2011. máj. 2. 22:08
 8/11 anonim ***** válasza:

Én 2 évig játszottam ezt és szerencsére nem lett baba belőle.Aztán mikor befejeztem a sulit és elkezdtem dolgozni akkor terhes lettem az ilyenfajta sextől:(((

Jó nem bántam meg a babát,de mi lett volna ha suli közbe leszek terhes???Szép lett volna.

Én nem akartam gyógyszert szedni féltem az elhízástól...stb(ami HÜLYESÉG!!hozzáteszem)páromnak meg nem volt "kényelmes"a gumi.De hidd el egy kis kényelmetlenség jobb mint fiaton apának meg leányanyának lenni.

2011. máj. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
és most mennyi idős a babád? :)
2011. máj. 3. 19:19
 10/11 anonim ***** válasza:
22 hónapos:)))de 21 éves voltam
2011. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!