Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt hittem, hogy babám lesz,...

Azt hittem, hogy babám lesz, de kedd óta vérzek. Mensire gondolok, bár nem olyan, amilyen szokott lenni. Érzek magamon mér egy pár terhességi tünetet is. Lehet, hogy mégis van babám?

Figyelt kérdés
Nekem a mensim szinte mindig 5-6 napig tart, és eléggé vérzek. Most ez a 3. nap, de már alig vérzek, inkább barnázás van. fáj a cicim, érzékenyek a bimbóim is. Mindig éhes vok. Ti csinálnátok egy tesztet azért, ha már teljesen elmúlik a barnás-véres dolog? :-))
2008. febr. 14. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha elmúlik, azonnal csinálnék tesztet! Még bármi lehet.

Van olyan akinek megjön a mensi terhesség alatt is, pl. nekem egy családtagom, és az nem biztos, hogy nincs babód!

Mindenképpen írj, hogy mi lett az eredmény! Szorítok nagyon hogy baba legyen:)

2008. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet, mert lehet hogy babát vársz.sok sikert.
2008. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem is mindenképp csinálj egy tesztet és szerintem minnél hamarabb!! Ne várj vele!! Egyébként tényleg van olyan hogy valakinek megjön terhesség alatt!!

Szorítok!! :D

30 hetes kismama

2008. febr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!