Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 19. napon érdemes még...

A 19. napon érdemes még együtt lenni? Nyomásra érzékeny a bal oldali petefészkem, talán most van tüszőrepedésem?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Együtt lenni mindig érdemes! Vagy csak a baba miatt van szex?
2011. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van de már nagyon szeretnénk kisbabát. Több mint egy éve nem jön össze és már feladtam minden reményt, elvette a kedvem sokszor még attól is:(
2011. máj. 3. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig pontosan 28 naposak voltak a ciklusaim, hőmérőztem, soha nem jött össze akkor, amikor én gondoltam. Abban a hónapban is lemondtam róla, ugyanis 10-17. napig ovuteszteltem, és mindig nega volt, úgy éreztem, talán még pé-m sincs. És láss csodát, a 24. napon lett ovum.
2011. máj. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Elhiszem, hogy kedvetlen vagy! De azért ügyeljetek arra,hogy ne minden csak ekörül forogjon. Tudom,hogy nehéz!

Ovuteszt, hőmérőzés?

2011. máj. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ovutesztet csináltam, és folyamatosan hőmérőzöm a mai napig. Valószínű, hogy inszemináció lesz a vége.
2011. máj. 4. 08:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem 30-32naposak a ciklusaim,és mind a két baba a 19.nap körül fogant(lh teszt),szerint:-)Legyetek csak együtt,minél többször kb.2naponta és akkor előbb-utóbb összejön.

Megy a drukk:-)

Üdv.2.5éves és 32hetes pocakos anyuja

2011. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!