Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntekre nem várom, de ma...

Péntekre nem várom, de ma elkezdtem barnázni, reggel kicsit jelentősebb mennyiség volt, ami már a felére csökkent. Szerintetek ez jót jelent, reménykedhetek hogy sikerült a baba?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem ugyanez volt, és nem lett baba. Igaz, rendesen nem is jött meg, de nem baba volt. De még neked lehet akár baba is, és drukkolok hogy legalább neked sikerüljön.
2011. máj. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy Neked nem sikerült. És kívánom, hogy következőnek sikerüljön:)

Köszönöm a választ és a jókívánságot!

2011. máj. 3. 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is péntekre NEM várom. Nekem csak a melleim fájnak, ahogy szoktak, meg nagyon kicsi testápoló szerű fehér folyás...semmi barnás. De remélem Neked azért van, mert most ágyazódik be. Drukkolok nagyon!
2011. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó kívánságot! Remélem Neked már összejött a babó :)

Nekem ez a második hét, hogy szédülök, hányingerem van, fáj a fejem, gyakran kell mennem wc-re és kívánósabb vagy, sőt elég fáradékony is, képes vagyok délutánonként 3X is aludni.

Remélem, hogy ezek a babára utaló jelek, nem csak hormon probléma.

2011. máj. 3. 16:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Sikerült a baba kérdező? Tudom, hogy sok idő eltelt a kerdes ota, de ugyanigy vagyok es nagyon remenykedem! :(
2015. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor nem sikerült, mikor a kérdést kiírtam.

De ma már 11+1 hetes kismama vagyok :)


Remélem Neked sikerül a baba, szorítok! :) írj, hogy sikerült-e.

2015. jan. 18. 10:33
 7/7 anonim ***** válasza:
3 évre rá sikerült ?
2018. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!