Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Újra tojásfehérje szerű nyák?...

Újra tojásfehérje szerű nyák? Miért?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a ciklusom 23. napján, 17.nap volt ovum (éreztem is és a hőmérő is ezt mutatta) és utána szépen felugrott a hőm, azóta is fent van (babát szeretnénk). Ma mégis tojásfehérje szerű nyákot tapasztalok. 30. naposak a ciklusaim, szóval még van kb. 1 hetem. Mi lehet?
2011. máj. 4. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt! Babás vagyok!:))
2011. máj. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Akkor bízom benne én is ;)
2011. máj. 4. 09:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt előző 2 ciklusomban is és mégsem vagyok terhes... viszont azóta minden más, más a hőgörbém most és életemben először nincs tojfehérjés folyásom, hanem másabb minden...néha előfordult görcs is a méhemnél (ami nem volt jellemző) és néha kis jelentéktelen mennyiségű pecsételés is előfordul...
2011. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, azért reménykedem, mert nekem sose szokott ilyenkor már ilyen lenni
2011. máj. 4. 12:06
 5/5 anonim ***** válasza:

11:09-es vagyok


Nekem se volt ilyen sose, aztán előző 2 ciklusomban mégis volt ilyen, és azt hittem, azért, mert most sikerült, de sajnos nem! :((

De drukkolok, hogy neked azt jelentse!

2011. máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!