Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mensiztem, nem volt vmi...

Most mensiztem, nem volt vmi erős, és most 3napra az elmúlása után rózsaszín folyás? Mitől?

Figyelt kérdés
Igazából fogalmam sincsen mennyi ideig mensiztem azt sem tudom pontosan mikor jött meg.. (beteg volt a fiam, kórház stb.)nem erre figyeltem. Csak most figyeltem fel, hogy mi is van...??? Terhes volnék???
2011. máj. 5. 11:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ha úgy érzed, nem olyan volt, mint a megszokott mensi, akkor persze lehetsz terhes.

Nálam meg most a ciklusom közben van ez a rózsaszínezés és nem tudom miért van ez...kiváncsian várom milyen lesz a mensim majd, ha megjön...bár ne jönne és terhes lennék már én is.

2011. máj. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!