Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő hét keddre nem várom....

Jövő hét keddre nem várom. Van aki szintén, de már van terhestünete?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 17:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én kb. jövőhét péntekre nem várom, azaz 13-ára. De úgy érzem, hogy sokkal hamarabb meg fog jönni...mert ugyanolyan pecsételésem van már most, mint mensi előtt 1-2 nappal szokott lenni és néha érzem a méh húzódásokat is, mintha le akarna válni a nyálkahártya. :( Félek, hogy túl korán meg fog jönni valamiért, pedig eddig mindig pontosan jött! Kis nyomásérzésem van, érzékeny a méhem. Csak ennyit érzek jelen pillanatban. És Te?
2011. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Én 2 napja barnáztam picit,Volt hogy piros volt. Szédülök ma, de ez csak kétszer volt. Pici hasszurkát is érzek, de ez csak a mai napon. Hát nem tudom, reménykedem.

Drukkolok Neked is.

2011. máj. 5. 17:34
 3/25 anonim ***** válasza:

Szia


Szerdára nem várom.

Ugyan azt érzem,mint az előttem szóló,"feszül" a méhem,mensi előtt 1 nappal szokott ilyen lenni.

Nekem pontosan szokott megjönni,úgyhogy nem tudom mi ez az érzés 1 héttel előtte...


Nekem ebben a ciklusban nem sok esélyem van,mert pé előtt 3 nappal tudtunk csak együtt lenni,de hátha.

2011. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
en mara nem nem vartam es nem is jott meg de meg nem mertem tesztelni mert mar 8.honapja probalkozunk es nem szeretnek megint egy negativ teszt miatt sirni es napokig depis lenni ezert nagyon nagyon remenykedem mert mindig reggel szokott megjonni es mindig idoben . szoritsunk egymasnak
2011. máj. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

sziasztok!

én is jövőhétre nem várom. Inszeminációm volt. Hasam szurkál, méhem húzódik, a mellem majd le szakad, de én utrogestant használok, állítólag attól is vannak terhes tünetek. Hőgörbétek van? Mikor fogtok tesztelni?

A pecsételés egy héttel a menszi előtt nem lehet, hogy beágyazódás?

2011. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én szintén nem várom jövő keddre.Tegnap óta kicsit furin érzem magam, és egy kicsit feszült vagyok.Majd kiderül pár nap múlva, hogy mi a helyzet.
2011. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Szia.Én is keddre nem várom.

Nekem a peteéréstöl számitott 7-dik és 8-dik napon volt egy kis barna maszat.A méhem néha szurkál.Valamint a megjönni érzés néha elfog....remélem baba van a dolgoban!!!

2011. máj. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Én nem hiszem, hogy nekem beágyazódástól lenne ez a pecsételgetés mensi előtt 1 héttel. Azaz már 4 napja pecsételgetek. A hőm pedig le-fel ugrál egyik napról a másikra 2 tizedet. :( Ovulációm megvolt, mert meg van emelkedve a hőm, de szerintem ezek alapján progi hiányom van...Tegnap 36,9 volt, ma meg 36,7 lett. Az alaphőm amúgy 36,5. Soha nem volt ilyen ugrálós a luteális szakaszom, nem tudom most miért van ez (semmit nem szedtem ami bekavart volna) és nagyon el vagyok keseredve most! :(( Én már nem reménykedem, szerintem nekem korábban meg fog jönni és ezáltal most nagyon lerövidül a luteálisom. :(

Drukkolok Mindenkinek, hogy ti szerencsésebbek legyetek ebben a hónapban!


R.

2011. máj. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Szia 22:37 es vagyok!!

Én tegnap pozitivat teszteltem!!!Te nálad mi a helyzet??

2011. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

22:37-esnek GRATULÁLOK!!! Szép erős pozid lett??


Nekem az a pecsételés ami korábban jött...utána abbamaradt 2 napig semmi nem volt. Erre ma reggel már megint rózsaszín lett a wc papír. :(( A hőm viszont azóta javult, mert végig 36,9-et mérek...tehát normális lett végül a görbém, viszont félek, hogy meg fog jönni a pecsételés miatt. :(( Még 3 nap van a nemvártig.

2011. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!