Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton lefeküdtünk lehet...

Szombaton lefeküdtünk lehet került a barátnőmbe előváladék sajnos pedig nagyon nme kéne baba (föleg h még csak 15 éves ) mennyi idő mulva mutatkoznak a terhesség jelei?

Figyelt kérdés
és kérlek ne szidj hogy igy kellett volna vigyázni meg ugy , tudom amugy se volt olyan nagy szex csak néhányszor benyomtam és abbahagytuk mert mennünk kellett. remélem nem lesz terhes.
2009. márc. 9. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig benne van a pakliba hogy terhes lett, szerencsére erre kicsi az esély de mint köztudott az előváladék is tartalmazhat ondót. Legközelebb ha sietnetek kell és nincs időtök védekezni inkább ne szexeljetek.
2009. márc. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nos én így lettem terhes, most vagyok a 18. hétben....
2009. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és ha mégis baba lesz ilyenkor lehet alkalmazni abortuszt nem ?
2009. márc. 9. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Abortuszt lehet alkalmazni, de inkább ne kelljen! Nem bántani akarlak, de a felelőtlenségetek nagy ára lehet! És ha a barátnőd lelkis is akkor egy élere nem fog megbocsátani magának, ha ne adj isten erre kényszerülne.
2009. márc. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!