Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szexeltünk és a barátom...

Szexeltünk és a barátom elélvezett és levette a gumit dehát a kezére biztos hogy került ondó. Utánna kb 10 percel megujjazott. Lehetséges hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
NEM! NEM VALÓSZÍNŰ! Istenem hogy nem unjátok már ezeket a került a nadrágjára, ujjára, hajára, orrára ... stb. ondó és utána odadörgölte hozzám és lehetek -e terhes kérdéseket?? Az eszem megáll, hogy mennyire tudatlanok úgymond a mai fiatalok. Eddig még türelmesen is válaszolgattam a kérdésekre, de miután minden áldott nap van legalább 10-15 ilyen kérdés, most már valahogy kezdek kissé elfáradni. Nagyon jó, hogy védekeztek, így tovább, legközelebb meg mossa meg a kezét a barátod mielőtt hozzád nyúl! És nem lesz több probléma ...
2011. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tom Benko ***** válasza:
Esélytelen.
2011. máj. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Kizárt, hogy ettől terhes legyél, nyugi!

Első válaszoló! Nem kell így kiakadni, mert még infarktust kapsz, nyugalom! :) Ha idegesít a kérdés, akkor ne válaszolj. Velem is előfordul, hogy már sokadszorra olvasom szinte ugyanazt a buta kérdést, és felhúzom magam a sok hülyeségen. Ilyenkor veszek egy nagy levegőt, csak legyintek egyet, és "lapozok" tovább.

2011. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne félj, az infarktustól még messze állok, így babásan meg főleg vigyázok magamra! :P Csak tudod én azért járok ide nap mint nap, hogy segítsek, hogyha tudok olyan embereknek akik szüksége van tanácsra, tapasztalatra, véleményre ... stb. Már feljárok az oldalra jó pár éve és már kicsit sokkoló, hogy nap mint nap több tucat ilyen kérdéssel lehet találkozni. :) Most kicsit kiakadtam igen, de az túlzás h idegesít a kérdés csak képzeletben rácsaptam a homlokomra. :)
2011. máj. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És igen már azt is vártam, hogy megkapom a szokásos lepontozást ugyanis itt az oldalon olyan nincs, hogy igazság, olyan van csak, hogy vagy azt írja az ember amit a kérdező szeretne hallani, meg a nagy többség, ha már egy kicsit is eltér akkor meg jöhet a lepontozás :P Na hát ezért tart ott a világ ahol, mert ha valaki megmondja az igazat mindenkinek betörik a feje :)
2011. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A harmadik válaszoló vagyok. Kedves első, én nem bántásból írtam neked, amit írtam, és én nem pontoztalak le. Egyébként meg igazad van, én is akadtam már ki korábban buta kérdéseken, de rájöttem, hogy felesleges prédikálni. Egy ideje pedig már tényleg azt csinálom, hogy ha egy kérdésen felhúzom magam, ahelyett hogy jól odamondogatnám, inkább kilépek. Úgysem ér semmit a "kioktatás". Én csak pár hónapja járok fel az oldalra, de azon vagyok meglepődve, hogy félelmetes, milyen buták a mai fiatalok. Pedig én sem vagyok öreg (25 éves), de néha nem hiszem el, hogy mennyi ostobaságot össze tudnak hordani. Pedig az ide írogató tiniktől csak cirka 10 évvel vagyok idősebb, mégis úgy gondolom, hogy hatalmas generációs különbségek vannak köztünk. És ilyeneké a jövő. Szomorú.
2011. máj. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként gratulálok a babához! :)
2011. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem lettél terhes. A sperma a levegőn nem él túl sokáig. Szóval nyugodj meg és legközelebb is védekezzetek rendesen óvszerrel.
2011. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!