Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Palástfű, fagyöngy és cickafar...

Palástfű, fagyöngy és cickafark tea iható együtt teherbeesés elősegítésére?

Figyelt kérdés

Már iszom egy ideje a fagyöngy és palástfű teát,de most vettem cickafarkat is.Tudom,hogy a ciklus első felében cickafark,majd as második felében palástfű teát kell inni.

Azonban én nem szeretném abbahagyni a fagyöngy teát sem,mert nagyon sok jót olvastam és hallottam róla.Lehet a cickafark és palástfű mellett fogyasztani a fagyöngy teát is?Nem "ütik" esetleg egymás hatását,vagy valami?És ha igen,lehet az egész hónapban,első,második ciklusban is inni,a cickafark és palástfű mellett is?


2011. máj. 6. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs péd, akkor rásegíthetsz a cickafarkkal a ciklusod első felében! Ha van péd, akkor meg ne igyad!

A palástfű tea nekem bekavart, nem ajánlom.

A fagyöngyöt pedig nem ismerem.

2011. máj. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fagyöngy teának erős vérnyomáscsökkentő hatása van. Én rögtön abbahagytam mikor nekem is mondták, mivel jó a vérnyomásom. A cickafarkról hallottam, de azt a ciklus első felében, a palástfű teát pedig a második felében kell.
2011. máj. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De ezekkel együtt nem iható a fagyöngy?

Nem tudom,van-e peteérésem,menzesz előtti 10-16 napon szokott 1-2 csepp barna pecsételésem lenni,tehát lehet,hogy van.De miért nem szabad akkor inni,ha van peteérés?

2011. máj. 6. 11:38
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Első vagyok:

Jobban teszed, ha nem iszol semmit, mert többet árthatsz vele, mint használsz! A természet tudja a dolgát és jönni fog a baba, ha jönni akar! Nem kell semmilyen praktikát bevetni! Régóta próbálkoztok, azért szeretnél "rásegíteni"?

Mert ha nem régóta, akkor ne rontsd el azt, hogy sikerülhet!

2011. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem túl régóta,de már jó pár hónapja!
2011. máj. 6. 11:47
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Akkor ne igyál semmit, tényleg ne!
2011. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Az a helyzet,hogy saját tapasztalatból tudom,hogy tényleg többet árthatnak ezek a teák,mint használhatnak,ha normális peteérésed és ciklusaid vannak!

Személyszerint nekem bekavartak,és ahogy régebbi ilyen kérdéseknél olvastam a válaszokat,sok csajnál ugyan ez volt!

2011. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sumergo ***** válasza:

Nekem lombik mellett is teljesen jól működtek ezek a teák, egyáltalán nem kavartak be, sőt, ezekkel sikerült babásodnom. Szerintem ezek nem tudnak ártani, csak használni, azt viszont fontos tudni, hogy folyamatosan egyik sem fogyasztható. Pl fagyöngy maximum 6 hétig iható folyamatosan, utána legalább 6 hét szünetet kell tartani. A többinél nem tudom hogy van ez, de folyamatosan biztosan nem iható.

Ja, és aki megijedt a fagyöngyteától, mert alacsony a vérnyomása, annak írom, hogy nyugodtan ihatja, mert ingadozó és alacsony vérnyomásra is jó, csak általában magas vérnyomásra isszák, mert a legtöbb embernek magas vérnyomása van. Tehát az alacsony vérnyomást is helyreállítja! A hatása tulajdonképpen abban rejlik, hogy a belső szervek vérellátását javítja, ezért van jó hatással a teherbeesésre is. Nincs olyan ember, akinek káros lenne a fogyasztása.


Sok siker mindenkinek.

14 hkm

2011. máj. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sumergo ***** válasza:
Bocsánat, van aki nem ihatja a fagyöngyöt, kismamáknak nem ajánlott, mert ahogy vérbőséget okoz, az vetélést vonhat maga után.
2011. máj. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!