Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jobb oldali erős has szúrás...

Jobb oldali erős has szúrás alul mitől lehet? Igazán erőssen belenyilal! Csütörtök-szombatig szúrt mindkét oldal, valószínű peteérésem volt. De ma reggelre jobb oldalt annyira szúr, hogy alig tudok mozogni. Belenyilal!

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet egy petefészek gyulladás is, vagy a menis görcsök ha előtte állsz! Lehet az is, hogy ha ciklus közepén vagy, hogy abban a petefészekben van peteérés! Javaslom ha nem múlik el a fájdalom menj el dokihoz, esetleg ihatnád a cickafark, kamilla, körömvirág keverék teát, ártani nem ártasz vele.
2009. márc. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
25-én jött meg,29 napos a ciklusom.elvileg most volt-van peteérés. Akkor ez jó jel is lehet?
2009. márc. 10. 08:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy látszik még nagyon korán van nekem.Ugyanis most olvasom mit írtam és nekem nem is a jobb hanem a BAL oldalamon nyilal bele.Nem tudom ez változtat e valamin?
2009. márc. 10. 08:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni. Nem hiszem, h peteérés, mert azt írtad, h mindkét oldalon volt. Korábban nem volt ilyen? Én is kíváncsi vagyok, h mitől lehet..
2009. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tudjátok már mitől lehet? Most nekem is ilyen tüneteim vannak. Az orvos azt mondta kis vizeletfertőzés. De nemult el a gyógyszerektől sem. Ráadásul a hasam alatt duzzadt is. Találtatok valamit, ami hatásos?
2012. szept. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!