Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell inni a cickafark...

Hogyan kell inni a cickafark és a palástfű teát? Hol lehet ezeket beszerezni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A cickafarkat a ciklus első felében, a palástfű teát a peteérés napjától kell inni, napi 1-2 bögrével, minden gyógynövényboltban beszerezheted! A palástfű teát csak műanyag szűrővel szűrheted!
2009. márc. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszike. És tényleg hatásosak ezek a teák?
2009. márc. 10. 08:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a mindig pontos ciklusomba úgy bekavarta a cickafark, hogy utána meg sem jött 50 napig rendesen, így azt abbahagytam.

De ha beírod a témák alatti keresőbe ezt a két nevet, nagyon sok választ találsz pro és kontra. :)

2009. márc. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is ittam a 2 honapig a palástfü teát cickafarkot 1 honapig és ma pozitivat teszteltem. 6 honap probálkozás utrán jött össze. lehet a tea segitett be.
2009. márc. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a seítséget
2009. márc. 10. 08:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem nem volt pém hosszú évekig még a clostyval sem már lemondtak rólam az orvosok hogy csak lombik jöhet szóba én nem adtam fel vettem málnalevél cickafark meg palástfű teákat és csodák csodájára lett pém és nem is egy hanem 4 érett tüszőm lett és másra nem tudok gondolni csak arra hogy a tea miatt hogy babás lettem-e azt még nem tudom mert 19.e körül nem várom.

És kérdésedre válaszolva én ugy ittam hogy acickát meg a málnalevelet a ciklus első napjától napi 2-2 bögrével egyet este egyet reggel a ciklus 15. napjáig a palástot meg a ciklus 15. napjátol a nemvártig , eddig nekem bejött.

2009. márc. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!