Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek úgymond a gyertyaállást...

Akinek úgymond a gyertyaállástól sikerült teherbe esnie, meddig állt gyertyában? 5-10 perc?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
ha hátrahajló a méhed segithet, amúgy inkább kutyapozzal probálkozz, mélyebbre kerülnek a spermák.
2009. márc. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

:)

nem attól lesz a gyerek:) Ha jönni akar, jön akárhogy, nem kell gyertyaállást csinálnod. Inkább próbálj rá koncentrálni, ha egyedül vagy, elmélyedni a gondolataidban, meghallani az "életre készülő lélek" hangját!

Próbálj arra gondolni elalvás előtt, hogy választ vársz a gyermekedtől álmodban, mikor érkezik. És reggel gondolj vissza, mielőtt elfelejtenéd az álmod. Amíg a baba nem akar jönni, addig te a fejed tetejére is állhatsz.

2009. márc. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:) köszi! Tudom, ha jönni akar úgyis fog, csak kíváncsi vagyok, hátha ez valamilyen szinten segítség a kiskatonáknak :)
2009. márc. 10. 08:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem teljesen mindegy a póz.

meg a hátrahajló méhre annyit, hogy nekem az van.megszakítással "védekeztünk", most itt játszik mellettem 7hós kisfiam.

sok sikert

2009. márc. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok:)
2009. márc. 10. 08:59
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem a gyetyaállás vált be 7 hónapja próbálkoztunk és így jött össze, mert így semmi nem folyt ki belőlem. Egy 10 percig emeltem fel a lábam.aztán aludtunk, tehát nem kelltem ki az ágyból. Szerintem a misszionárius pózban tud a legmélyebbre hatolni
2009. márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kb öt percet álltam így, és másodikra próbálkozásra összejött. Én is úgy csináltam, mint az előző válaszoló. Nem tudom, hogy ez befolyásolta e a dolgot, de a másodikkal is kipróbálom.

Sok sikert!

2009. márc. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. márc. 10. 13:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!