Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is így parázik? A tesztjei...

Más is így parázik? A tesztjeim azt igazolják, hogy terhes vagyok!

Figyelt kérdés
Ebben reménykedve örülök,de az orvos még nem látta a picit,majd két hét múlva,remélem...De ugyanakkor aggódom is,ha tényleg terhes vagyok minden rendben legyen és ez a várakozás.
2011. máj. 7. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Erős pozit teszteltél, vagy csak halványat? Gondolom erős pozit, mert akkor biztosan babát vársz! Így akkor csak annyit tudok mondani, hogy Gratulálok és ne aggódj, minden rendben lesz!
2011. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már 4- féle tesztet csináltam,mind + lett,igaz halvány,de még most 5 napja késik.Orvoshoz nem várt előtt 1 nappal mentem,mert már volt egy vetélésem és azt mondta rögtön menjek,ha úgy érzem terhes vagyok.
2011. máj. 7. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát így én is paráznék a helyedben, hogy már volt vetélésed!

De próbálj nyugodt lenni és pihenj sokat!

Egyébként azt még hozzátenném, hogy nekem 3 halvány pozi tesztem volt és a doki nem látott babát nálam mégsem! :(

Így én pl. csak akkor reménykednék hogy tényleg babás vagyok, ha erős pozit tesztelnék!

De te biztos babát vársz, csak nekem ilyen pechem volt.

2011. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Másik doki, HCG vérvétel, és ha aszerint is baba, akkor progeszteron pótlás, ha már volt vetélésed. Ha csak a 6-ik héten kezdené el adni a dokid a gyógyszert, az lehet, hogy már késő...

A vérvétel erdménye pár órán belül megvan, és nem kell hetekig idegeskedned. :-)

2011. máj. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a 6ik héten vetéltem el,és megértem mert én is ennyire aggódtam,de nem kaptam semmilyen gyógyszert,de szerencsére nem lett baj! 14+6 hetes km
2011. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!