Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark tea? 3 hónapja...

Cickafark tea? 3 hónapja hagytam abba a gyógyszer szedést (azalia) és most próbálkoztunk először, de nem jött össze baba. Hetente többször ittam cickafark teát, hogy az jót tesz ezügyben.

Figyelt kérdés

A ciklusom egyből beállt (29-30 napos), miután abbahagytam a gyógyszert, lehet, hogy igazából csak bezavartam a cickafark teával, azért nem lett baba?

Első babám első próbálkozásra megfogant :)


2011. máj. 8. 16:13
 1/6 kisnita ***** válasza:
51%
Az elsővel mázlid volt most meg nem, ennyi az egész. Egy egészséges nőnek a peteérése idején (félidőben) 30% esélye van teherbe esni. Az azért nem olyan sok... Van akinek éveket kell várni egy gyerekre pedig nincs semmi szervi problémája. Türelem és babád terem :)
2011. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A cickafarktea csak akkor tesz "jót" ha eredetileg nincs péd. Az abban segít, hogy legyen.

Viszont ha minden rendben volt és ittad, akkor igen, az kavart be!

Nem tudom minek ilyen praktikákat bevetni olyanoknak, akiknek rögtön sikerül a baba??

Amúgy meg Gratulálok hogy elsőre összejött az első babád, nagyon szerencsésnek mondhatod magad!

A teát meg ne igyad, ha van péd!

2011. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kisnita ***** válasza:
és még annyi, hogy ne görcsölj rá, élvezd az együttléteket, szeressétek egymást a pároddal mindig amikor csak jól esik. Ne a baba miatt szexelj hanem magad miatt. Hidd el ha nem görcsölsz rá sokkal könnyebben össze fog jönni. Az én fiam is tudta mikor kell jönni:)
2011. máj. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem is problémázok én azon, hogy elsőre nem jött össze, hisz látom itt is, hogy sokan már régóta próbálkoznak, csak arra lennék kíváncsi, hogy az én "jótékony házipraktikám", mint a cickafark tea, ebben az esetben is jótékony-e.

2011. máj. 8. 16:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Türelem.Ráérsz aggódni,ha egy év múlva sem sikerül.A cickafark teával meg óvatosan,azt csak peteérésig lehet inni,utána gondot okozhat.
2011. máj. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:) Közben meg is érkezett a válasz :)

Akkor nem teázom :) (legalábbis nem cickafarkat)

Semmi arra utaló jelem nem volt, hogy nincs pé-m. Akkor várunk és szeretjük egymást a férjemmel :)

Nektek is sok sikert!

2011. máj. 8. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!