Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyíregyházán melyik doki...

Nyíregyházán melyik doki foglalkozik meddőséggel? Dr. Gál Jánoson kívül?

Figyelt kérdés
Minden vizsgálatunk meg van,nincs peteérésem,Elkezdtem szedni a Clostyt,amitől nagyon jók lettek az eredményeim,de Gál doktor nem foglalkozott vele,műteni akar(laparoszkópia),amit nem szeretnék még!Tudnátok mást ajánlani,és mennyibe kerül?
2011. máj. 9. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én Dr.Seres Andreát tudom ajánlani, szakmailag és emberileg is csak jó tapasztalatom van vele kapcsolatban - és a magánrendelésen a keresztanyám az asszisztense.

Én is Clostit szedtem, és az első hónapban összejött a baba, bár még csak 5. hetes vagyok, de az eredménye meg volt, remélem minden rendben is lesz. Nekem sem volt peteérésem.

Egyébként miért akar Dr. Gál megműteni? El van záródva a petevezetéked?

A Lázár Károly u. (Tesco mögött) és a Ferenc körúton van magánrendelése, az előbbi helyen csüt.-önként, az utóbbin szerdánként, de időpontot kell kérni, sokan járnak hozzá.

Az ár alkalmanként kb. 8.000 Ft, de ez függ attól, hogy milyen vizsgálatról van szó. Ha érdekel, elküldöm a számát.

2011. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként mit jelent, hogy jók az eredményeid? Hány mm-es volt a petéd? Volt tüszőrepedés? A párodat vizsgálták?
2011. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!Két 23 mm-es és két 18 mm-es petéim voltak a 13.napon,ill. 15 mm-es a méhnyálkahártya vastagsága,azt mondták az uh-n, hogy ez jó!Gál már nem foglalkozott ezzel az eredménnyel,valószínű azért akar műteni mert volt már hasi műtétem és meg akarja nézni,hogy nincs e összenövés.Minden vizsgálatunk megvan, a férjemnél minden rendben,tulajdonképpen nálam is,azt leszámítva,hogy nincs peteérésem!


Köszi,hogy válaszoltál,a Ferenc körúton,ha a mini klinikán rendel,akkor tudom a telefonszámot!


Köszi!!!!!!!!!

2011. máj. 10. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!