Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltak tüneteim hányinger,...

Voltak tüneteim hányinger, mellfájás, fáradékonyabb vagyok de 26 napra megjött. Lehetek még babás?

Figyelt kérdés
Nem szokott elöbb megjönni. Egy kicsit fájt a hasam de el múlt nem túl erős a vérzés. Mit mondtok erre? Olyan rossz ez a várakozás, szerintem lehet be beszéltem a tüneteket.De hogy tud hatni ennyire a tudat a testre. Ez azért érdekes! Erősen fókuszálok az ötös nyereményre akkor nyerek!:-))
2008. febr. 15. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát nem sok jóval tudlak biztatni! Bizony van ilyen,hogy nem bebeszélés,de a tudat alatti hatására előjönnek a tünetek....sajna,utána pedig megjön!Azt nem írtad le hogy csináltál e tesztet?Szerintem még azt mindenképpen meg kellene csinálnod!!Sok sikert , nagyon nagyon drukkolok neked!! :) Minden jót!
2008. febr. 16. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem több egymást követő hónapban ugyanez volt a helyzet. Félidőtől már hányingerem volt, szédültem, fájt a mellem. Annyira akartam már a kisbabát, hogy a szervezetem igy reagált rá. Aztán eldöntöttem nem stresszelem magam. A köv. hónapban ugyan a melleim nagyon fájtak de semmi több tünetem nem volt. Aztán a 28. napon a teszt pozitiv lett.
2008. febr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csinálj egy tesztet mindenképpen, mert az egyik családtagomnak is még két hónapig megjött, igaz össze-vissza, rövidebb ideig, szóval problémásabban. Mégis mire elment orvoshoz, 15 hetes volt. szóval ilyen is van.

a teszt biztos kimutatja, ha van valami. Nem szabad elkeseredni.

2008. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget és a támogatást!

Puszi Nektek!

Minden jót kivánok és SOK BOLDOGSÁGOT MINDENKINEK!:-)

2008. febr. 17. 10:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyik hónapban nagyon sok mindent kiprobáltam(jonás nap, hömérözés, teák, ovu teszt), és ugy voltam vele hogy biztos sikerülni fog. Egész életemben pontos volt a menszim, 27.napon mindig megjött, de ebben a honapban nem, aztán másnap sem. Örültem, vettem tesztet hogy másnap megcsinálom. Mmegnyugodtam hogy sikerült, aztán éjszaka meg is jött. Anyira akartam hogy ne jöjjön meg hogy nem is jött meg addig amig le nem nyugodtam.
2008. febr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Elég szomorú! Én eldöntöttem ki sem számolom mikor van kb. peteérésem. Csak az a baj hogy miután együtt vagyok a párommal arra gondolok lehet most sikerült és akkor már figyelem a jeleket.

2008. febr. 19. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!