Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A vélt fogantatás utáni 13....

A vélt fogantatás utáni 13. napon teszteltem, és negatív lett. A héten kéne megjönnie, de ha babás lennék már mutatott valamit a teszt nem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:
még van esélyed tesztelj később.
2009. márc. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem még nem kell hogy mutasson. Midenhol az olvastam orvosoktól, hogy bármit írnak is a tesztre, az inkább a mensi kimaradása után 4-5 nappal mutat biztosat. Véleményem szerint azért van olyan sok téves teszt, mert minnél érzékenyebb annál több a hibalehetőség. Ha orvoshoz mész akkor csak a kimaradt mensi után 2 héttel tekintenek hivatalosan terhesnek, akkor adnak csak kiskönyvet is. ahogy a kérdésedben is írtad a vélt fogantatástól számított 13 nappal teszteltél, de mivan ha nem akkor történt a fogantatás? akkor lehet hogy még csak a beágyazódásnál tartasz. A fogantatás idejét pedig nem lehet megmondani. Persze a teszteket úgy reklámozzák, hogy minnél több fogyjon, de tesztelni csak mensi késés esetén érdemes, úgyhogy nyugi még nem biztos, hogy nincsen baba!!
2009. márc. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ha nem jön meg a héten, akkor tesztelek újra, addig nem stresszelem magam :)
2009. márc. 11. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!