Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 02.24én kellett volna megjönni...

02.24én kellett volna megjönnie,15 napja késik.3-szor teszteltem, mindhárom negatív. Semmim nem fáj már, kb.2 hete, csak a mellbimbóim fájnak. Néha a jobb petefészkem szurkál. Hányingerem volt, a hasam aljában húzás szerű fájdalmat éreztem. Mi lehet?

Figyelt kérdés
A hőm 36,1-36,3 között mozog. A normális hŐm 35,7-35,8 fok. Mi bajom lehet? Babára nem merek gondolni, de jó lenne.Szerintetek mi lehet????
2009. márc. 11. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan jártam (csak én febr.10-re "nem vártam") telt múlt az idő és nem is reménykedtem babában.

Aztán 14 napra mégiscsak csináltam egy tesztet egész halvány pozi lett, később UH-kon jártam mostanában és kiderült h a ciklusom vége felé (tehát pont mikor meg kellett volna jöjjön, akkor jött össze a kis bébi) :)


Így abban a hónapban már nem mensizetm sé azóta se, még egész picike, de ott van:)

Szóval sztem irány egy doki. Illetve csinálj még tesztet mostanában.

Ja nekem is csak a mellbimbóm volt fura, semmi egyéb jelet nem észleltem.

2009. márc. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Holnap megyek dokihoz.
2009. márc. 11. 10:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Képzeld én pont ugyanígy vagyok!! És a tüneteim is hajszálra ugyanazok. és a tesztjeim is negatívak. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit mond neked az orvos. Én jövő hétre kaptam időpontot.
2009. márc. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mégsem holnap, mert a doki szabira megy. Majd csak március vége.....Nem tudom, hogy hogyan bírom ki.......Ez az én formám.
2009. márc. 11. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!