Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan dolgozzam fel a sorozat...

Hogyan dolgozzam fel a sorozatos kudarcokat? Mivel tudnám kikapcsolni az agyamat, hogy ne mindig a teherbeesésen gondolkodjak?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta vágyok rá,de nehezen találtam a páromra.

Most már nem lenne semmi akadálya,csak úgytűnik én magam. A dokim szerint minden rendben van velünk,mégis már az 5. inszememre készülök.Most hétvégén elutaztunk 4 napra kikapcsolódni,de ha valami el is vonja a figyelmemet egy ideig, a háttérben mindig bennem van a gondolat.

Van erre gyógymód,vagy esetleg tudtok valaki jó szakembert a problémámra? Attól félek,hogy pont azért nem sikerül,mert már nagyon várom,de hogyan ne akarjam?Már 35 éves vagyok...


2009. márc. 11. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igenis akarjad, a baba érzi, ha nagyon vágynak rá. Ez rettenetes lehet valóban, hogy a 4. inszem se sikerült, de ha ez se jön össze, ott a lombik, amire jogosultak lesztek, azzal meg szinte mindenkinek sikerül. Tudom, sovány vígasz.

Az, hogy mindig a babára gondolsz, természetes. Én is megállás nélkül, pedig még csak 1 éve... és már a meddőségin vagyunk, most kezdtük el az első stimulálást.

Nekem sokat segít az, hogy sorstársakkal beszélgetek. van egy lányzó, itt ismertem meg, ugyanúgy alakul az életünk, ugyan ott tartanak ahol mi, holott más a problémája.

Hol vagytok, ki csinálja az inszemet? Gondolom az inzulinodat is nézték, ahogyan nekem is. Van egy ismerősöm, nekik azért nem sikerült a baba, mert a méhe PH-ja nem volt megfelelő és kilökte a megtermékenyült petesejtet, ami meg akarna tapadni. Amint rájöttek, kapott gyógyszert, azonnal sikerült nekik a baba. De gondolom erre is kihegyezték a vizsgálatokat. Állj pozitívan a dolgokhoz, ahogyan eddig is és meglesz a baba.

2009. márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is így vagyok ezzel, és nem igen tudok mással foglalkozni, bár lenne mivel elfoglalnom magam, de nincs hozzá kedvem, és nem tudom magam mással lekötni. Nekem is csak egy kicsit sikerül elterelni a gondolataimat, de mindíg eszembe jut, mert vagy az utcán látok anyukákat, terheseket (és mintha mindenki az lenne), a környezetem is tele van kismamákkal, a reklámokban is ezt látom. Nem tudom, hogy hogyan ne gondoljak rá!!
2009. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia mintha csak magamat hallanàm... Lehet pszichològust vagy kineziològust vagy termèszetgyògyàszt kellene keresned. Vagy esetleg masszàzs ,talpmasszàzs vagy akupunktùra is hasznos lehet. A lènyeg ,hogy oldja a stresszt. Van egy ismerôsöm aki 40 èvesen sok èv kudarc utàn termèszetes mòdon ikrekkel esett teherbe egy masszàzs teràpia utàn.Jövô hèten èn is megyek kipròbàlni,àrtani biztos nem àrt. Minden jòt kívànok neked!
2009. márc. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Nekem sokat könnyít a dolgon, hogy a tesómnak van egy nyolc hónapos kisfia, vele próbálok babázni. Igaz nekem van egy 5-éves kislányom.

2009. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont nem segít, hogy a környezetemben babák vannak, nem jó. Persze, amikor ott van a kicsi, akkor imádom és játszom vele, babusgatom, stb. de amikor elmennek vagy elmegyünk tőlük, jön a totális kiborulás és elkeseredettség.
2009. márc. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az együttérző válaszokat,és mindenkinek kitartást kívánok. Megpróbálok kitalálni valamit,ami tényleg lefoglalja a gondolataimat,talán folytatom az angolnyelv tanulást. Ma megfogadtam,hogy nem kattintok többet erre az oldalra,bár nagyon sok jó dolgot olvastam itt sorstársaimtól. Ugyanakkor tudom,hogy ez nem segít abban,hogy kikapcsoljak.Mégegyszer megköszönom az eddigi válaszokat,és nagyon sok boldogságot kívánok a leendő babáitokhoz,akik szerencsések lesznek,mert olyan szülei lesznek akik majd imádják őket!
2009. márc. 11. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!