Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A reggeli testhőmérséklet...

A reggeli testhőmérséklet mindenképpen megemelkedik, és "magasan" marad teherbeesés esetén?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenkinek önmagához kell viszonyítania, de most arra lennék kíváncsi, hogy ez "kötelező szabály" vagy csak egy általános jelenség? Vagyis: egészen addig fölösleges tesztekre költenem, amíg az előbbieket nem érzékelem?
2011. máj. 12. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagyunk egyformák sok eltérő választ kaphatsz.


saját magam nevében :


igen. mindig 37.2 re állt be és egyenes volt mint a cövek.

felesleges? nem gondolnám de ha van időd megismerni a testedet akkor sok kiadástól és idegeskedéstől mented meg magad abból pedig hogy 1 héttel később tesztelsz amikor már több napja nem jön meg az a bizonyos... abból még nem lesz baj.

2011. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! A testem már azt hiszem úgy ahogy ismerem, a hőm mindig ingadozik, és általában alacsonyabb. Már volt több vetélésem (egyszer teszteltem is előtte pozitívat), de akkor sem volt egyszer sem magasabb/magasan a hőm. Így nem tudom. Az egyik orvosom ezt mondja, a másik azt. (nőgyógyász és endokrinológus a problémák miatt) Szóval ezért érdekelne, hogy tudja-e valaki a tutit! :)
2011. máj. 12. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy alacsony a progeszteronszinted? Ezért ingadozk a hőd, és volt vetélésed? Nálam ez igazolódott, bár a görbém így is tökéletes volt, mégis elvetéltem. A lelet után kaptam gyógyszert, korán tesztelnem kellett és időben elkezdeni, így megmaradt a baba.
2011. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök neked, gratulálok! Igen, nálam gond van mindennel, ami hormonális. Én is szedtem már mindent, több kúrában is, de általában csak az első kúra alatt, vagy még inkább annak is csak a fele alatt volt normális hőm. A nőgyógyászom furcsállotta, de ez van, mert az ultrahang és a vérvétel a kúra alatt jó volt. Az endokrinológusom szerint ez az egész hőzés hülyeség, és csak saját magunk stresszelésére jó, amiben azért van igazság! ;)
2011. máj. 12. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos igaza van :)
2011. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!