Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy hetet késett a mensim...

Ha egy hetet késett a mensim és 1 hét után jött meg, hogy akkor lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval egy hetet késett a mensim és most jött meg nos így lehet, hogy terhes legyek, vagy egyáltalán mi lehet más oka, hogy késett./nekem még nem volt olyan hogy ennyit késsen max 1 napot, de inkább 1 nappal elöbb szokott megjönni/Légyszi segítsetek, mert nem tudom, hogy mit tegyek. Köszi
2009. márc. 11. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha rendesen megjött, akkor valószínűleg nem vagy terhes. Ha csak kevés van, akkor lehet. Késést sokminden okozhat, stressz, idegesség, stb, lehet, hogy terhes voltál, de korai vetélésed volt, bár azt mondják olyankor darabosabb a vér. Ha biztosra akarsz menni, vegyél egy tesztet, annak már ki kell mutatnia a terhességet, ha az vagy.
2009. márc. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentol fugg! Eloszor is, hogy vedekeztel e a baratoddal. Miota van menszeszed? Lehet meg nem allt be rendesen. Es ha sokat sztreszelted magad, hogy terhes vagy e vagy sem, attol is keshetett. Tapasztalatbol mondom!
2009. márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A normális vérzés és a terhesség ritkán összetartozó fogalmak. A legpontosabb hormon rendszerű nőkkel is meg eshet, hogy késik. Ha kétségeid vannak a terhességgel kapcsolatban akkor csinálj egy tesztet.
2009. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha ugyanolyan volt most a menstruációd (leszámítva a késést), mint eddig, akkor nayg valószínűséggel nem vagy babás. Nekem már egy egész hónap is kimaradt, és nem voltam baba.

Lehet, hogy készülőben volt valami, és spontán elment! Ha vannak kétségeid keress fel egy nőgyógyászt.

2009. márc. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akartam mondani : babás :)
2009. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget mindenkinek!!

még annyi lenne, hogy ha reggelre jött meg és nem olyan erősen, mint ahogy szokott akkor mi a helyzet??

Egyébként már több mint 4 éve rendszeresen megjön mindig ugyanabban az időpontban.

2009. márc. 11. 19:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja,én is igy jártam,hogy másfél hetet késett,megjött ez ment 4 hónapig,akkor derült ki,hogy terhes vagyok!Egészséges 3éves a kisfiam!A természet játszik velünk!
2009. márc. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
NAgyon szépen köszönöm a válaszodat, szóval akkor azt mondod, hogy akkár terhes is lehetek?
2009. márc. 12. 17:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető!De miért nem csinálsz 1 tesztet?Ird meg az eredményt!Szoritok neked,hogy + legyen!
2009. márc. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát.

A legutobbi válaszoló kérésére válaszolva sajna nem lesz baba.

De az még majd alakul. Remélem, hogy minnél elöbb össze jön majd, de sebaj mert probálkozunk.:-)))))))

2009. márc. 16. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!