Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A "mindjárt megjön érzés"...

A "mindjárt megjön érzés" milyen erős volt mikor pozitívat teszteltél?

Figyelt kérdés

Nekem mensi alatti erős hasfájásaim vannak. Mára nem vártam,nem is jött meg viszont úgy görcsölök, mintha mensiznék. Néha előjön néha meg nem. Pár perces csak.

Babát szeretnénk, nem tudom hogy ez jó jel e. A hőm reggel magas volt.


2011. máj. 13. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Annyira nekem nem volt erős. Nekem nem pont olyan volt, mint amikor megjött. Máshogy görcsöltem. De nekem akkor már több pozi tesztem volt!:)
2011. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nemvárt napján enyhe görcsök mellett szép pozitívat teszteltem.

"valami" más volt-- de nem tudnám megfogalmazni :)

2011. máj. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nekem sem olyan erős, csak érzem, és akkor mikor megyek. Ha ülök, vagy nem mozdulok nem is érzem. tök fura.
2011. máj. 13. 12:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Teszt már kimutatná?
2011. máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tesztelsz? :)
2011. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ma van a nemvárt napja. nem tudom hogy kimutatná e. Mert ha mondjuk ez a beágyazódás, akkor még nem mutatná ki nem csak pár nappal később. vagy ha meg már beágyazódott, mitől görcsölne? méhnövekedés? vagy miért?
2011. máj. 13. 12:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogyne mutatná ki! Az esetek 80-90% -ban kimutatja! Nekem előtt 5 nappal már halvány pozim lett!
2011. máj. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont annyira görcsölt a hasam mint amikor vártam,hogy megjöjjön. Nekem nemvárt előtt pár nappal pozitív lett a tesztem!
2011. máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia. Én úgy görcsöltem, mint a legerősebb mensis napokon. A teszt a nemvárt előtt kb. 2 nappal mutatta ki. Tesztelj, és írd meg mi lett! :)

Megy a drukk! :)

2011. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!