Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ebben az esetben...

Szerintetek ebben az esetben esélyes a baba? (többi kifejtve lent)

Figyelt kérdés
kb. 1 hete olvastam erről a hőmérős módszerről,kíváncsiságból méregettem reggelente ( de nem 1 egész ciklust és pete érés után kezdtem el méregetni) 36,4 volt a hőm, tegnap 36,6 és ma 37 volt... - 3 nap múlva nem várom. Tervezgetjük a babát, szerintetek jelent valamit,hogy a nem várt előtt 3 nappal ilyen magas a hőm?
2011. máj. 13. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Bár azt mondják, egész ciklusban kell mérni, de szerintem jót jelent ez a magas hő annak ellenére is, hogy nem tudjuk az alaphődet. Az mindenképpen pozitív, hogy megy felfelé :) Drukkolok!! :)
2011. máj. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az semmit az ég világon! A késik és és mondjuk a 3. nap is magas a hőd, akkor már lehet reménykedni!
2011. máj. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Max annyit, hogy volt PÉ-d, de ez sem tuti, mert nem tudod mi az alaphőd.
2011. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Nekem is ennyi szokott lenni vagy több is volt már és még nem estem teherbe. Akkor reménykedj ha a nemvárt napján is legalább ennyi és nem jön meg. Na akkor már kezdhetsz reménykedni.
2011. máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!