Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudnám letölteni,...

Honnan tudnám letölteni, esetleg megnézni a "Nem tudtam, hogy terhes vagyok" eddigi részeit?

Figyelt kérdés
Sajnos nekünk a T home ezt a csatornát nem hozza:(
2011. máj. 14. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Jaaaj ne töltsd le!:S Én néztem belőle kb 5-6 részt....leesett áll nélkül sose bírtam végig nézni!:S Először voltam annyira kis naiv h elhittem ilyen tényleg előfordulhat egy nővel,aztán átértékeltem,utána olvastam és KIZÁRT DOLOG h ez megtörténhet!Akkora átverés mint az állat!Idézek egy babás könyvből(nem szó szerint): " még h egy nő nem tudja h terhes mikor a 8. hónapban úgy mocorog a baba h a kerek hasat simán négyszögesíti!" és ha végig gondolod tényleg....hallottál már olyan nőről aki nem hízott,nem vizesedett és nem nőt a cicije és főként nem viselkedett másképp?Én még nem!:)Ja és ráadásul,nem tudom h láttál e belőle részt,de érdekes módon az összes baba mindenféle vizsgálat nélkül egészséges lett!Pl egy két részből írom h ilyeneket csináltak a nők terhesen:alkoholfogyasztás magas szinten,hullámvasutazás,katonai kiképző iskola....és egyszer sem voltak kötelező vizsgálaton!Érdekes nem?:)Ja és persze az összes megszült mindenféle érzéstelenítő nélkül!

De ez az én véleményem!Amúgy sajnos nem tudom honnan lehet leszedni!Sajnálom!

2011. máj. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!