Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnás vérzés +" megakar...

Barnás vérzés +" megakar jönni érzés " érzés mit jelent?

Figyelt kérdés
A terhességi tesztem pozitív lett, már 5 napja nem jött meg, de barnás vérzésem van! Mit jelent? Baj van? Lehet vetélés jele?
2011. máj. 15. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet vetélés jele, de a beágyazódásé is. Ne aggódj, mert az csak árthat, de én azért elmennék orvoshoz, tudnak neked felírni gyógyszert ami a terhesség korai szakaszában segíti a megtapadást.
2011. máj. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos ez vetélés jele volt! Úgyhogy azt javaslom én is, hogy menj el dokihoz, kapsz esetleg Utrogestant és legalább meg is nyugszol.

Viszont ne idegeskedj, mert attól is lehet, hogy most kellett volna megjönnie és még "emlékszik" a szervezeted.

Remélem minden rendben lesz! :)

2011. máj. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!