Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aprilis 23. -an volt peteerese...

Aprilis 23. -an volt peteeresem 24. -en egyutt voltam a parommal. Majus 7. -en kellett volna megjonnie, Ma mar 15. -e es semmi. Alhasi gorcseim vannak de eleg gyengek. Mellfeszules van. Terhes lennek?

Figyelt kérdés
A hanyinger nallam altalaban nap kozepen jelentkezik.Arra is gondoltam hogy talan azert kesik mert felfaztam de semmi jel nem utal ra a mensi keseset kiveve.
2011. máj. 15. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elég nagy az esélye annak, hogy babát vársz!

Szerintem tesztelj!

2011. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem is 23-án volt peteérésem, mi a párommal 22-én voltunk együtt. A mensim szintén 7-én kellett volna megjönnie, de ezidáig semmi jelét nem mutatja. Mellfeszülés nincs,viszont gyakran ég a gyomrom,és hamikás is vagyok, illetve émelyegni szoktam napközben. Tegnap csináltam egy tesztet sajnos - volt.:( Várok még pár napot azután újra tesztelek.Ha akkor is negatív lesz elmegyek dokihoz. Amúgy szerintem lehetsz terhes, mivel nem mindenkinél jönnek elő a megszokott tünetek.Szorítok neked hogy sikerüljön a pocaklakó!:)

2011. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Nem elkeseríteni akarlak, de ha neked 7-én kellett volna megjönni és nega most a teszt, akkor szerintem nincs baba. Én a helyedben minél hamarabb dokihoz mennék!

Kedves kérdező! Tesztelj, mert ebből még bármi lehet!

2011. máj. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Holnap megyek dokihoz majd akkor kiderul,de nagyon felek hogy csalodni fogok :(

Nagyon szeretnem a babat.

2011. máj. 16. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!