Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a spermiumban van baktérium...

Ha a spermiumban van baktérium akkor mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Hétfőn volt a párom vizsgálaton és ma csak ugy megsugta a recepcios hogy baci vana spermiumban,de csak 2 hét múlvára kaptunk idő pontot igy semmi konkrétat nem tudunk.Szerintetek,ilyenkor valami gyógyszert kap,
2009. márc. 12. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hallottam, hogy akár antibiotikumot is kaphatnak a férfiak, de nem akarlak félrevezetni, hiszen konkrétan azt nem tudom mire... Úgy ahogyan a mi peteérést segítő gyógyszerünk is kiválóan hat a férfi termékenységre. Fognak segíteni...
2009. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én páromnak is volt! Kapott rá antibiotikumot!!!! AUGMENTINT! Rendbe is jött tőle 2 héten belűl! Nem tudom akartok-e most babát? De ha igen a baktérium ellenére lehet BABA :) urológus és nőgyógyász is mondta! Sőt! Én pontosan akkor estem teherbe:)! És minden ok :)! Sok sikert!!
2009. márc. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A spermában (és nem a spermiumban) az esetek min 80%-ában van Enterococcus faecalis. Ez azonban csak akkor okoz problémát, és akkor kezelendő, ha meghalad egy bizonyos értéket, ami azonban nagyon nagyon ritkán következik be. Akkor befolyásolja ugyanis a spermiumok mozgását, számát, stb.
2009. márc. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!