Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit mondanátok a görbémre?

Mit mondanátok a görbémre?

Figyelt kérdés

Harmadik próbálkozás és a hőmérőzést nem régen kezdtem.Ebből a görbéből ti mit szűrtök le?Van esély babára?Igaz,van még idő a nem vártig,de kíváncsi lennék a véleményetekre.A ciklusom mindig pontosan 28 napos,most a 23. napnál tartok.

[link]

Köszönöm a válaszokat!


2009. márc. 12. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia.hát ez a "fél" diagramm még nem sokat mond,de az biztos,hogy volt peteérésed.Elméletileg 4 nap múlva ha még mindig fenn marad a hőd,akkor van esély babára.

Sok sikert!

2009. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Akkor jól értelmeztem a görbém,csak már nem is merek gondolkodni sem ,nehogy átessem a ló túloldalára:)

Ez a pár nap olyan lassan megy:)

Nagyon köszönöm a gyors választ!!!

2009. márc. 12. 20:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Elhiszem,hogy lassan telnek a napok,de kitartás mi 15 hónapja várunk a csodára.
2009. márc. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szívből kívánom,hogy meghozza nektek a nyuszi:)

Lehet érzik a babák a válságot:D,de mire megszületnek már nem lesz gond!

Mielőbbi babaáldást nektek!

2009. márc. 12. 20:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi 4 hónapja próba. Még semmi nekem is nehezen telnek a napok most járok a 20. cn-nál.A hőmérőzést én is most kezdtem, és úgy néz ki volt peteérésem is 2 napja.Nagyon szeretném ha már sikerülne, mert a jövőhónaptól megszűnik a munkahelyem is tehát még el tudnék menni táppénzre, de ha kijelentenek akkor sajna lehet leáll a babaprojekt, mert sajnos olyan kevés pénzből nem leszünk meg egy babával.Szóval lehet ez az utolsó alkalom, aztán ki tudja mi lesz....Pedig már egy baba minden vágyam.....
2009. márc. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok majd írj hogy sikerült e.Szorítok nagyon!!!
2009. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rendben ,megírom!:D
2009. márc. 12. 21:12
 8/12 A kérdező kommentje:

21:07-es

Ne ad fel kérlek,mert az anyagi része meg fog oldódni!!!

Az a babóka akkor fog jönni amikor kell.

Drukkolok nektek is!!!!!

2009. márc. 12. 21:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak feltételezés: 12 és 16-a közé lehet tenni a peteérés időszakát. Elképzelhető, hogy 3-4 nap alatt emelkedett a hőd (nekem 2 nap kellett), ezután szép egyensúly látszik és ha jól megnézed, az emelkedéstől a 6. napon van egy kis kiugrás. Ez a beágyazódás idejének megfelelhet. Nem baj, ha 1-2 tized fokot csökkent, ha ez így szépen fenn marad, akkor sikeres terhesség is lehet. Kérlek ne szidj, ha mégsem, de laikusként és saját tapasztalatból írtam. (Mindehhez 5 dolognak kell teljesülnie egészséges szervezet esetén: peteérés, tüszőrepedés, megtermékenyülés, beágyazódás, progeszteron termelődése a méhnyh. felkészítésére, terhesség megtartására - a lényegesebbjei láthatók a görbén)
2009. márc. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

09:07-es válaszoló

Nagyon köszönöm,hogy leírtad ezt,mert még nem ismerem a görbén a "jeleket",de te ehhez hozzá segítettél.:D

Köszönöm!!!

2009. márc. 13. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!