Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi helyett mitől lehet...

Mensi helyett mitől lehet sötétbarna folyásom?

Figyelt kérdés
Mára nem vártam.Szombat óta enyhén barnáztam,ma pedig erősödött ez a barnázás,de nem váltott át vérzésbe és mensis érzésem sincs.Okozhatja ezt az Elevit?A székletet elszínezi,lehet,hogy a mensit is,vagy ez hülyeség?Segítsetek!
2009. márc. 13. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is szedek elevitet, soha nem színezte el. Lehets terhes? Mert a barnázás lehet terhesség jele is. Vagy csak meg fog jönni. Én mindig barnázok menszi előtt, de mikor terhes voltam, én akkor is barnázgattam és sajnos elment a baba. :( Tesztet nem csináltál?
2009. márc. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, első vagyok: amit kihagytam: lehet hormonprobléma is, ha negatív a teszt és mégsem jön meg, fordulj orvoshoz!
2009. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a választ!Nagyon szeretnék Babás lenni,9hónapa próbálkozunk!Volt pé.is 27.én(ovuteszt).Szerdán délelött teszteletem Clearblueval negatívat.Fura az egész,mert nem vált át vérzésbe a dolog és nem görcsölök,pedig nagyon szoktam mensi elött!
2009. márc. 13. 12:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát kívánom Neked, hogy sikerüljön! :) HA nem jön meg, tesztelj egyet megint reggeli vizeletből egy másik teszttel. :) Szorítok!
2009. márc. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, és első voltam. :)
2009. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!A szerdai teszt nem reggeliből volt.Most várok vasárnapig,ha nem vált át vérzésbe akkor reggeliből tesztelek!Mégegyszer köszi!
2009. márc. 13. 12:54
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia!Ha itt vagy még lenne egy kérdésem!Utána olvastam a méhekivüli terhességnek és ott megemlíti a barna folyást mesni helyett.Lehet,hogy az vagyok?
2009. márc. 13. 13:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem tudom megmondani Neked, de én úgy tudom, hogy a méhen kívülinél erősen görcsöl a has is és fáj. De remélem Nálad ez nem áll fenn!
2009. márc. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!