Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fáj a mellbimbóm és egész...

Fáj a mellbimbóm és egész napos alhasi fájdalmam van, de elég enyhe.1 hét múlva kell megjönnie. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem kb egy éve kezdte íyg jelezni a mensit, azelőtt 15 évig máshogy ment. Viszont valakinél így kezdődik a terhesség.
2011. máj. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt menszi előtt. Nem is jött meg, most 20 hetes terhes vagyok:-)
2011. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Égő érzés is párosult az érzékenységhez!4 hónapja próbálkozunk,de ilyen még nem volt mensi előtt.Ha esetleg még valakinek volt ilyen megköszönném ha leírná tapasztalatait.
2011. máj. 19. 07:59
 4/13 anonim ***** válasza:
Én minden hónapban új tünetekkel gazdagodok, sajnos mégsem tudok ezekre alapozni. A mellbimbó érzékenysége és hasfájás az utóbbi időben mindig mensit jelentett, de kinél hogy.... Neked sok sikert kívánok és mielőbbi pozitív tesztet.
2011. máj. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak már elég furcsa tüneteim párszor menzesz előtt. Ilyen is amit leírtál. De hiába is írnák még le páran a saját tapasztalataikat nem leszel sajnos előrébb. Van akinek babát jelzett van akinek mensit. Nagyon drukkolok neked hogy baba legyen :)
2011. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem babucit jelent! :-))
2011. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,ez lemaradt: általában a beágyazódást lehet így megérezni 1 héttel a nemvárt előtt!
2011. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Tudom,hogy mindenkinek máshogy kezdődik a mensi is és a terhesség is,de több szem többet lát.Gratulálok a 20 hetes babához:)Már 3 napja 24 órában fáj a mellbimbóm,bizakodok....29 vagyok de így még nem kezdődött mensim:)
2011. máj. 20. 07:42
 9/13 anonim ***** válasza:

Szió!

Nekem is hasonló tüneteim vannak, csak nem egyfolytában görcsölök, de a mellbimbóm nagyon érzékeny.Reméljük baba :)

Írd majd meg mi lett!!!

2011. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! 3 nap van a nem vártig és ma reggel csináltam x-epil tesztet.Ott a halvány második csík:)Remélem nem fars az eredménye.A biztonság kedvéért csinálok a nem várt után is egy másfajtát.
2011. máj. 22. 08:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!