Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is a hasmenés jelezte,...

Másnak is a hasmenés jelezte, hogy teherbe esett?

Figyelt kérdés
Állítólag székrekedése van az újdonsült kismamáknak, nekem viszont hasmenésem volt hónapokig (nem kaptam el semmit, az orvosok kivizsgáltak, nem találtak semmit, ami miatt hasmenésem lehetett volna és "fogó" ételeket ettem). Nekem viszont még az aktuális menzesz késése előtt heves hasmenésem lett. Más is járt így, vagy csak én? :D
2011. máj. 19. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is folyton nagyvécéznem kellett... :-)) A hormonváltozások miatt van, van akinek székrekedése van, van akinek hasmenést okoz a megváltozott anyagcsere! Legalább is én így hallottam. Sőt nekem a második szülésem is úgy indult be, hogy folyton a vécén ültem és kiderült, hogy a szülésem beindulását is ez jelezte! :-))
2011. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zsanett 24 ***** válasza:
Én pont ma jártam igy! Tegnap vagy ma lenne esedékes a "nemvárt"!Folyamatosan megjön érzésem van!görcsöl a hasam! ma reggel viszont hasmenésem volt,ami nemtudom hogy mitöl lehet! (esetleg idegesség nálam)
2011. máj. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én nem tudom,hogy van-e összefüggés,én tegnap majdmegpusztultam lyan hasmenésem volt.Ma reggel teszteltem 2 darab teszten halvány pozitívat és 2nap van a mesiig.
2011. máj. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Zsanett 24 ***** válasza:
Remélem a baba miatt van!Gratulálok! akkor még énis reménykedek!
2011. máj. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zsanett 24 ***** válasza:
Nem a baba miatt volt,gondoltam megírom!
2011. jún. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ebben a ciklusban nem jött össze :( Majd legközelebb biztos! :)
2011. jún. 8. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!