Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlanátok komárom-esztergom...

Ajánlanátok komárom-esztergom megyében v budapesten nőgyógyász-endokrinológust?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 16:13
 1/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én Budapestre járok egy magáncéghez.

Itt mindent megtudhatsz róluk:

[link]

2011. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet, még várok tapasztalatokat, esetlen dr Lollokot ismeri vki? Tbánya
2011. jún. 6. 13:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Na voltál azóta Dr.Lolloknál vagy mást választottál?Csak azért kérdezem mert én most kezdtem hozzá járni.Holnap is megyek hozzá.Ha esetleg még nem mentél dokihoz én ajánlom Őt.
2011. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

szia, voltam, és nem ájultam el tőle.

Csinált egy citológiát, egy uh-t, nézett egy peteérést és kért hormonlabort, de nem túl részleteset, ezt itt is megcsinálták nekem, ahol lakok. És ez majd' 40 ezerbe fájt. Majd miután szerintem minden rendben, ajánlotta az uh-s átjárhatóságit, ezen még gondolkodok.

2011. nov. 9. 12:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csináltak átjárhatóságit tavaly.Most nekem ő egyből megcsináltatta a terheléses cukorvizsgálatot nem jó az inzulinszintem mint kiderült úgyh az eddigi összes próbálkozás a másik dokival felesleges volt.Most kaptam rá gyógyszert.Januártól pedig kezdjük a stimulálást.Baba miatt mentél orvoshoz?Ha nem titok.
2011. nov. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, és bosszantóan rendben vn minden...
2011. nov. 13. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!