Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszttel álmodtam....

Pozitív teszttel álmodtam. Létezhet, hogy megérzem?

Figyelt kérdés
Mára nem várom, és azt álmodtam, hogy 2 csík jelent meg, de teszteltem és sajna még negatív.
2009. márc. 14. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Sokan megálmodják a poz tesztet éa bejön de mindenki tartozik ebbe a katba , szerintem holnap reggel tesztelj megint ha nem jön meg , mert én is hányszor de hányszor álmodtam poz teszttel , terhességgel , és olyan álmokat amiket az álmos könyv szerint terhességet jelez , de nekem eddig nme jött be.

De neked megy a drukk.

Írd majd meg mi lett. :-)

2009. márc. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Képzeld én is! Azt álmodtam,hogy barnáztam,majd 37,5 volt a hőm és csináltam egy tesztet,pozitívat!Nekem nem ez az első ilyen álmom és múlt év augusztusában ugyanígy megálmodtam,terhes is lettem,de sajnos 8 hetesen elvetéltem.Hát remélem most is valórá válik az álmom,és kívánom Neked is!:)
2009. márc. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! remélem igazad lesz! Sok sikert nektek is!
2009. márc. 14. 10:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, tegnap este én is pozitív teszttel álmodtam :)) Pont az előbb meséltem páromnak...

Remélem hogy mindannyiuknak pozitív tesztje lesz hamarosan :) Szurkolok Mindenkinek!

2009. márc. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sajnos mensivel álmodtam, biztos kellemesebb a tiétek...., szerintem várj két napot, és tesztelj újra.

Szurkolok

2009. márc. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 2 hónappal ezelőtt én is pozitív teszttel álmodtam, aztán gyerek ággyal, na meg egy kislánnyal. 2 hetet késett is (amit azelőtt soha), aztán megvettem a teszteket reggel és este már menstruáltam is. Ettől függetlenül én hiszek abban, hogy van akinek így üzen a tudatalattija. Szerintem próbálkozz újra pár nap múlva.
2009. márc. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A múlt hónapban én is álmodtam egy poz teszttel, de nekem nem jött be. Meg is jött aznap. Néhány napja azt álmodtam, hogy terhes vagyok és láttam magam nagy hassal. Mondjuk most ezen elcsodálkoztam, mert a ciklusom elején voltam még akkor, ilyenkor pedig nem szoktam ezen rágódni, inkább a ciklus második felében. Viszont én most úgy vagyok, hogy rettenetesen vágyom a babára, de az anyagi helyzetünk most olyan rossz lett, hogy nem lenne jó ötlet. El vagyok keseredve. Mi van, ha most leszek igazából babás? Persze mindenféleképpen megtartanánk, csak nem ilyen körülményeket szánunk a kisbabánknak. tesztelj holnap vagy holnapután! remélem neked poz. lesz! Sok sikert!
2009. márc. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!