Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2008 augusztusában volt 1...

2008 augusztusában volt 1 vetélésem, amit a nődoki fejezett be. Azóta hiába próbálkozunk a párommal, semmi! Van már 2 gyermekem az előző házasságombol, neki nincs! A tavaji terhességem elsőre sikerült! Mit tegyek? Mi lehet a baj? Köszi ha segitetek!

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

A vetélést az alacsony progeszteron szint okozza én ugy tudom élehet nálad is ez a baj nem csináltak nálad hormonvizsgálatot , mert lehet nem ártana , sok sikert a köv babóhoz.

2009. márc. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam már orvosnál, megvizsgált, UH is volt, és azt mondta hogy semmi gond nincs. 3 hónapig, március végéig kell hőmérőznöm ha addig semmi, akkor átjárhatóságira kell mennem. Attól félek! Mást nem tudok.
2009. márc. 14. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizony okozhat progeszteron elégtelenség bajokat anélkül, hogy nem diagnosztizálnak problémát. Hormonvizsgálat sem mindig helytálló, mert a hormonszintünk állandóan ingadozik. A prolaktin szintre kell vigyázni, helyes peteérésre, legyen tüszőrepedés és után azonnal termelődjön kellő progeszteron. Minden részfolyamatot tud segíteni gyógyszer. Semmi bajod nincs. Stresszelsz. Ez nem az a fajta stressz, amiről nap mint nap beszélünk. Én már túl vagyok ezen...
2009. márc. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A bajom csak az hogy nem tudom hogyan kell leküzdeni ha ez "csak" tényleg stressz! Minden hónapban félidőtájt olyanokat produkál a szervezetem mint mikor terhes voltam: fájnak a melleim, a derekam le akar szakadni, hányingerem van, és az orvos szerint lehet hogy létrejön a terhesség csak nem tapad meg kellőképpen! Ezellen én sztem egyedül nem tudok mit tenni. Vagy igen?
2009. márc. 14. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!