Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu mikroszkópot hol lehet...

Ovu mikroszkópot hol lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni ovu mikroszkópot, amin nyálból lehet végezni a tesztet. Hol lehet ilyet beszerezni, és mennyibe kerül? Már vizeleteset próbáltam, de nem vált be, ezért próbálnám ki ezt! Ez örök életre szól, vagy ezt is el kell dobni a vizsgálat után?
2008. febr. 18. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szia minden gyógyszertárba betudod szerezni.

kb 2500-3000ft

megéri nekem is van

2008. febr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ. és ott mit kell látni rajta? Mert ugye a vizeletesen két csík jelenik meg, ha pé van, és itt? Bármikor elvégezhető a vizsgálat? Mert azt hiszem ma van pé-m, és szeretném ma megnézni.
2008. febr. 18. 10:37
 3/11 anonim ***** válasza:

nincsmit,

Bármikor elvégezhetö csak az a lényeg hogy kb 1 órával használat elött ne egyél és ne igyál semmit meg ne dohányozz!!!

ha van peteérésed akkor páfrányleveleket kell látnodezek egy pici vonalak minden felé,ha nincs akkor buborékokat,de lehet hogy látsz mindkettöt akkor is van peteérésed .de ezek lelesznek irva a tájékoztatón.

2008. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Te melyiket használod? És Te is patikában vetted?
2008. febr. 18. 10:43
 5/11 A kérdező kommentje:
és mit mutat mikor már teherbe estél?
2008. febr. 18. 10:44
 6/11 anonim ***** válasza:

én a PG/53-at használom és én patikába vettem igaz nem tudták miaz de lerendelték telefonon .

Hát én nem tudom hogy mit kell mutatnia amikor teherbeestél de szerintem ez nem mutatja ki én 4 év próbálkozás után lehet teherbe estem de nem mutat ki semmit csak buborékokat de nagyon sokat.

2008. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ezt csak azért kérdeztem, mert vannak akik azt mondják ezen az oldalon, hogy akkor vegyes képet mutat. Buborék+páfrány is.
2008. febr. 18. 10:52
 8/11 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom de ha ez igyvan akkor nem vagyok terhes:((((((((((((((((
2008. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


2310.- BA KERÜL.

REMÉLEM SEGÍTETTEM :)

2008. febr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én is PG-53-at használok,én 1700ft-ért vettem a patikában,és kapásból ezt ajánlották,és ezt rendelték meg,kérdés nélkül.Örök életre nem szól,de nekem azt mondták,hogy ameddig el nem törik,addig örök darab.Sztem ha vigyázol rá,akkor sokáig jó lesz.Csak vigyázz,meg nem karcold.Egy öreg róka
2008. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!