Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok a cickafark,...

Tapasztalatok a cickafark, palástfű, fagyöngy teáról?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban kezdtem el inni,mert 4 hónapja próbálkozunk a párommal a kisbabával.Azonban hallottam már jót is rosszat is ezekről a gyógynövényekről.Megosztanátok velem a tapasztalataitokat?
2011. máj. 21. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:

NEEEE!

Nekem miután abbahagytam lerövidült a 28napos ciklusom 24-re!!!! Még most se állt vissza (4hónapja).

2011. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Cickafarkot csakis kizárólag akkor idd a ciklusod első felében az ovulációig, ha nincs peteérésed!! Ha van, akkor NE IGYAD, mert bekavar!! Palástfűt egyáltalán ne igyad, mert az bekavar, nekem késett tőle a mensim és sokáig fent volt még a hőm, és ráadásul nem éreztem amikor menstruáltam...amióta nem iszom, minden rendben van! Fagyöngyöt nem ismerem, de szerintem hanyagold azt is. Többet árthatsz ezekkel, mint használnál. Bízd a természetre, sikerülni fog a baba. Majd ha 2 évig nem jön össze, akkor kezdhetsz aggódni. Most pedig ne rontsd el azt, ami jó lehet!
2011. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Cicka, palást bekavart, kitolta a mensimet, addig szabályos volt, viszont a fagyöngy csodásan rendbe rakott és babás is maradtam..
2011. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem mind három babánál a cickafark segitett
2011. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy megosztottátok a tapasztalataitokat!Várom a továbbiakat is!:)

Utolsó,kifejtenéd kérlek,hogy ez mit jelent,hogy mindhárom babánál a cickafark segített?Mennyi ideig próbálkoztatok előtte?

2011. máj. 22. 11:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazság szerint én nem akartam elhinni a cickafarkfű hatását, de egy kolléganőm ajánlotta.Mindketten terhesek lettünk.Én kb.másfél hónapig ittam. Minden nap. Nem hallottam róla olyat, hogy bekavar, megnyújtja a ciklust, ilyesmi...Még jó. Ja és minden együttlét után 10 percet "tornáztam".Feltettem a lábamat a falra, gyertyába...
2011. máj. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első két teát nem iszom, mivel sok rosszat hallottam róla. Viszont a fagyöngy teát ittam, de nagy a vérnyomáscsökkentő hatása, így abbahagytam. De ha nincs problémád ne igyad őket, mi 5 hónapja próbálkozunk, majd összejön ne izgulj.
2011. máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én két hónapja esténként egy bögrével iszok a palástfű teából, elvileg erősíti a méhet, segíti a beágyazódást. A nődokim azt mondta, hogy nem ártok vele semmit, ha iszom. Nincs is tőle bajom.
2011. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
volt egy missed ab-om ami csunyán bekavart ciszta gyuladás stb. nem volt vérzésem egy évig gyogyszer se segitett a lányom 15 honap után fogant ö most lesz négy szülés után ujabb vérzés kimaradás peddig nem szoptattam aztán megint cickafar kurát csináltam ülöfürdö meg ittam is igy a fiam 15 honap mulva fogant most lesz juliban 2 éves de a fiam születése után sem ált be a ciklus nem volt szoptatás egyszerüen a missed ab rontott el valamit:( peddig elötte mindig pontos volt sose volt ilyen problémám viszont a fiam szintén 15hos volt amikor ujbol meg fogant a mostani babám ugyan ez a modszerrel és juliusban születik..a kura amit csináltam ittam és fürödtem benne 3 honapos volt tehát mikor a harmadik honapban meg kellet volna jööjön nem jött mert pozitv lett a tesztem és ez mind három terheségnél igy volt...nekem segitett mivel én nem akartam hormontartalmu gyogyikat szedni.remélem tudtam segiteni a válaszommal
2011. máj. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!