Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, hogy pozitív...

Létezik olyan, hogy pozitív teszt és menstruáció elmaradás ellenére nincs baba?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, pl. álterhesség.
2011. máj. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A ciszta is okozhat ilyet, meg hcg tartalmú gyógyszerek. A teszt tájékoztatóján rajta szokott lenni, szerintem a tieden is rajta van!!!
2011. máj. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia nekem is volt ilyen és cisztám volt...
2011. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves előző hányingered is volt? Nekem az is van, csak nem tudom elképzelni hogy tényleg baba, mert szedtem fogamzásgátlót rendesen. Ráadásul talán ha egyszer kétszer voltunk együtt a párommal az elmúlt pár hétben. Ill. nem emlékszel, hogy a terhességi teszted milyen volt? Mert nekem szinte azonnal kijött a második csík nem is kellett várni vele, ahogy belemerítettem a vizeletbe erősen látszott.
2011. máj. 22. 09:20
 5/8 anonim ***** válasza:

szijja

nekem anyukám most fog szülni egy hónap múlva, mert fogamzásgátló mellett esett teherbe!

2011. máj. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha rögtön kijött a második csík, akkor nagy valószínüséggel terhes vagy. Menj dokihoz, biztosat tud mondani.
2011. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az terhesség....főleg ha azonnal látszik....
2011. máj. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek, már voltam orvosnál, de vizsgálat alapján nem tudott mondani semmit, holnap megyek uh.- ra...

Én jobban szeretném ha nem lenne baba, mert van már egy 10 hónapos kisfiam, és nem tudom hogy tudnánk felnevelni még egyet. Ráadásul nem tudom hogy egészséges lenne e a pici, a gyógyszer miatt is, ráadásul dohányoztam is.

2011. máj. 22. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!