Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire biztonságos a megszak...

Mennyire biztonságos a megszakitásos védekezés? Összejött valakinek igy a babája?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
A megszakítás nem védekezés! Ugyan úgy esélyed van teherbe esésre ha nem akarsz babát védekezzetek normálisan.
2011. máj. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
10 éve igy védekezünk, de nem csak igy, hanem ovszerrel is szoktunk. Akkor lett babánk, mikor terveztük, nem sikerült be. De az elmult hónapban valahogy nem került elő az óvszer, és azt hiszem peteéréskor is csak megszakitás volt.
2011. máj. 22. 13:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
11 éve igy "védekezünk" és van két gyerekünk de mindeggyikkel akkor estem teherbe mikor terveztük.Én nem tartok töle ha meg mégis akkor lesz mégegy kisbabánk.
2011. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szia

mi is igy védekezünk és ugy néz ki most pizitív lettem!!két csíkot pisiltem, és 3 napja illetve mostmár 4 késik és nem is nagyon mutatja még csak az érzést sem hogy meg fog jönni.

2011. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk és jövő hónapra várjuk az első babánkat,de nagyon boldogok vagyunk.
2011. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is így védekezünk,de nálunk sajnos még nem sikerült így,pedig én már szeretném!Mi több mint 2 éve így védekezünk!Én reménykedem!Ha becsúszna,örülnénk neki!
2011. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igaz, mi csak egy évig védekeztünk így, de már én is megijedtem,hogy hogy nem csúszott be, amikor elég sokat vagyunk együtt. Ahogy elterveztük,hogy most már nem szakítjuk meg, első hónapban összejött!:))


9 hkm

2011. máj. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan az a helyzet mikor az sem lenne probléma ha jönne. Vagy rosszul gondolom?
2011. máj. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Minden kismamának gratulálok és minden próbálkozónak drukkolok!!!

nem lenne végül is probléma ha besikerülne, de nem tervezzük még egy darabig. Legtöbbször nagyon elővigyázatosak vagyunk ezzel a "módszerrel", és mindkettőnknek ez a legkényelmesebb, de tényleg :) Csak igazán bele sem gondoltam, hogy igy akár be is csuszhat, mert valószinüleg nem csak a végén jönnek a "fiúk"...

2011. máj. 23. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!