Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap Pestre kellett mennem....

Tegnap Pestre kellett mennem. Szombatra (nem) várom. Ettől elmehetett baba? Remélem nem! Félek!

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy utazáson nem múlik semmi.
2009. márc. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ!Remélem nemsokára +-at tesztelek!:)
2009. márc. 15. 07:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én kb. 5 hetes lehettem, amikor nyelvvizsgáztam, sejtheted, mennyit izgultam, főleg a szóbelin. Azóta már meg is született a picúr, 1 hónapos. Ha egy baba maradni akar, akkor marad is! Sok sikert!
2009. márc. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kb. ennyi idősen éppen Egyiptomban voltam. A hosszú repülőút, az ottani klíma, fűszeres kaják szinte az egész társaságot megviselték. Nekem nem volt semmi bajom. Még a babám se jelezte, hogy ő van:))) Ha egy ilyen utazástól elmegy a baba, akkor kihalna az emberiség:DD Remélem minden rendben lesz és sikerül Neked is!
2009. márc. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aranyosak v agytok!Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 15. 08:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodj meg, ezen nem múlik semmi. Én a 6. hónapig dolgoztam, ami napi 2 óra vonattal való ingázást jelentett. A fáradságon kívül semmi más hatása nem volt :)
2009. márc. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy utazás miatt nem fog elmenni a baba.


Én 20 hetes terhes voltam, amikor táppénzre mentem. Fáradt voltam a hajnali kelések miatt és a késő esti hazaérésektől.

De addig napi 2 órát buszon zötyögtem, kanyargós, rázós úton. A buszmegálló és a lakás között pedig biciklivel közlekedtem.


1 éves a kisfiam, aki imád utazni:)

2009. márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!