Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba? 5 nappal a nem várt...

Baba? 5 nappal a nem várt előt, nagyon halványan de látni a 2. csíkot.

Figyelt kérdés
Mellek fájnak, görcsök, hasszúrka,émelygés néha,étvágytalanság.5 nap múlva esedékes a mensi,de ma csináltam kiváncsiságból egyet. Hát... úgyan épphogy de ott van a második csík,bár nem olyan erősen.Szerdán ismét tesztelek. Szerintetek megvan a baba?
2009. márc. 15. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
A halvány csík is csík!:) Gratula! Azért 3-4 nap múlva csinálj mégegyet!Melyikkel teszteltél?
2009. márc. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nagyon jó lenne, ha pár nap múlvai s így lenne..:D
2009. márc. 15. 07:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen tesztet használtál?Én szommbatra (nem) várom.Nem tom mikor teszteljek de asszem 5 napot még várnom kellene!
2009. márc. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Medi-lab! Én is éntek körül nem várom,de olyan erős görcseim, rosszulléteim voltak,hogy megpróbáltam,és hát a jelek remélem nem hazudnak.A derekam leszakad,mensis érzés.....De már több napja. Próbáld meg holnap,szerintem. Drukkolok
2009. márc. 15. 08:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia.

GRATULÁLOK!!!!

A halvány csík is csík , és ott pedig babó van , nagyon vigyázz magadra és persze csinálj még egy tesztet pár nap múlva de szerintem az már olyan erős lesz hogy majdnem leesik a t az tesztről .... :-))

"bár csak már én is itt tartanék , most nagyon irigyellek"

2009. márc. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi!De még én sem élem bele annyira magam!Ha szerda vagy kedd reggel is látni,akkor megnyugszom egy kicsit.Dokihoz meg amúgyis mennék szerdán,szóval, talán majd ő többet tud!
2009. márc. 15. 08:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Medi-lab tesztel még nem találkoztam!Ez gyógyszertári?
2009. márc. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, én gyógyszertárban vettem.
2009. márc. 15. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!