Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki hozzáértő megnézné a...

Valaki hozzáértő megnézné a görbémet?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 23. 13:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem volt peteérésed! Miért vérzel te ennyit?
2011. máj. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Most kezdtem el egyáltalán a hőmet mérni, eddig sosem csináltam. Nem tudom, a görbém jó-e, így kell kinéznie?

Múlt héten 3 napon keresztül is volt valamennyi vérzés, bár inkább barnázásnak mondanám. Olyan, mint mensi előtt.

Nem hiszem, hogy közti vérzés lett volna, az nem tart el 3 napig. Ebben a hónapban még ovura utaló jeleim nem is voltak, pedig mindig szokott lenni tojásfehérjés nyákom, meg fájni is szokott picit a hasam olyankor. Télen volt egy elhalt terhességem, azóta sajnos egyre hosszabbak a ciklusaim, a 28 naposból mostanra lett 31-32 napos, de úgy tűnik a mostani ezektől is hosszabb lesz :(

Mert nem volt még ovum, ugye?

2011. máj. 23. 13:20
 3/18 anonim ***** válasza:
Valami gond van, de lehet, hogy csak ez a hónapod ilyen, előfordulhat. Sztem a peteérés megvolt, de valamiért, lehet kevés í progeszteronod, mert vérezgetsz, és a hőd is lement. Ha csak most ilyen, akkor nem gond, de ha sűrűn előfordul, akkor én megmutatnám dokinak.
2011. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért vérzek ennyit. A normál mensi nem hosszú, az 4 nap szokott lenni, de beírom az előtte és utána lévő barnázást is. Amíg normál ciklusaim voltak, nem barnáztam.

Jövő hétre kaptam időpontot a dokimhoz, igazán kíváncsi vagyok mit fog mondani.

Akkor szerinted már volt ovum? Se nyák, se ovus fájdalom nem volt még.

2011. máj. 23. 13:22
 5/18 anonim ***** válasza:

Elméletileg volt peteérés, a hőmérsékleti szabályoknak legalábbis megfelel az, ahova a gép is húzta a vonalat, viszont az nem normális, hogy utána leesett a hőd, gyakorlatilag az alap alá.

Minden rendben van a hormonháztartásoddal? Doki látott már?

Hány naposak a ciklusaid?

Egyébként ezt csak próbaképp csinálod, vagy miért ebbe a rovatba írtál (vagy csak az együttléteket nem jelölöd?)

2011. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Bocs, ha hülyeséget kérdezek. Ovu után nem fent kéne maradni a hőnek? Az enyém elég alacsony...
2011. máj. 23. 13:24
 7/18 anonim ***** válasza:

Mikor, hol, hogyan méred a hődet? Milyen hőmérővel?

Ezzel a görbével valami nagyon nem stimmt, olyan mintha próbálkozott volna PÉ-vel a szervezeted de aztán valahogy mintha nem lett volna meg a tüszőrepedés...

2011. máj. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

A műtét után voltam vérvételen, ott szimplán csak a TSH-t nézték, az jó volt, 1,660mIU/mL.

A dokim akkor azt mondta, hogy nincs szükség további vizsgálatra, hiszen a referenciatartományon belül van az érték.

Az együttléteket nem vittem még fel, a telefonomon vezetem, a görbét is, csak azt ugye nem tudom ide belinkelni. Azért ide írtam ki a kérdést, mert már hónapok óta rajta vagyunk a tesóprojekten, persze sikertelenül :( A kisfiammal semmi gond nem volt anno, nagyon is hamar összejött. Most meg először a missed ab, most meg ez... úgy érzem, teljesen felborult a hormonjaimmal valami. Ezért is kezdtem el a hónapban a hőmérőzést. Akkor valami nagyon nem jó, ugye? :(

2011. máj. 23. 13:32
 9/18 A kérdező kommentje:
Régi, higanyos hőmérővel mérem, szájban. Reggel 5-kor (hétvégén is!), kb. 10 percig.
2011. máj. 23. 13:33
 10/18 anonim ***** válasza:

Akkor a méréssel nincs baj ezek szerint (egyébként 5 percig elég mérni ilyen módon)


Sajnos az orvosi részéhez nem értek, de az biztos, hogy itt valami nem stimmel, mert még azok a ciklusok is máshogy néznek ki, amikben nincs peteérés. És a sok vérzés is ezt igazolja.


Remélem könnyen orvosolható lesz a dolog, és hamarosan újabb gyermekáldás elé néztek majd!

Legjobbakat nektek!

2011. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!