Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az eselye, hogy teherbe...

Mennyi az eselye, hogy teherbe estem? A fiu akivel voltam vigyazott csak a gumi el szakadt es belem ment. O is es en is meg vagyunk ilyedve hiszen fiatalok vagyunk es felunk. Elso alkalom lenne h valaki belem elvez. Az vagyok?

Figyelt kérdés
Es milyen tanacsokat javasoltok a meg akadalyozasara???A valaszok surgosek,hogy idoben tegyek a dologert.
2009. márc. 15. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Irány egy kórházi ügyelet. Kapsz esemény utáni 72 órás tablettát. Tehát 72 órán belül kell bevenned.
2009. márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azonnal futás az ügyeletre esemény utániért!!! Persze, csak akkor, ha még 72 órán belül vagy! Ha nem holnap nőgyógyász és majd javasol valamit!
2009. márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Létezik egy ún. sürgősségi fogamzásgátló tabletta, amit nőgyógyász tud felírni neked. Ezt ha kiváltod, és a szextől számított egy-két, max három napon belül be tudod venni, nagy esély van arra, hogy nem esel teherbe. De két hét múlva ekkor is érdemes tesztelned, biztos ami biztos alapon.

2009. márc. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg 72 oran belul vagyok...de no gyogyasz nelkul nem lehet ezt a gyogyszert meg kapni??????????Felek h meg ne tudjak a szulok
2009. márc. 15. 11:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
csak NŐGYÓGYÁSZ írhatja fel! Nem fogják a szülők megtudni nyugi, orvosi titoktartás. ROHANJATOK!!!
2009. márc. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jártam így 15évesen, a doki azt mondta, h okosan jártam el, h bementem, és felírta, bár hozzátette, h még csak babáznom kéne nem szexelni. akkor (2000-ben) 750ft volt. Utánna kicsit erősebb, és több napig tartó mensim volt, de megéri. a közeli kórházba a nőgyógyon. kell lennie ambulanciának, nekem ott írzták fel.

szerintem menj el

2009. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!