Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, akinek mostanában megint...

Van, akinek mostanában megint megjött és megfogadta most már elmegy dokihoz? Megoszthatjuk tapasztalatainkat? Ma hatalmasat csalódtam az sztk-s rendelésen!

Figyelt kérdés

Nekem ma jött meg és már hétvégén barnáztam szokás szerint. :( De most megfogadtam,elmegyek dokihoz. Vagyis ma már voltam. Gondoltam elmegyek az sztk-ba kezdésnek. De már meg is bántam. Hétfőn 17-ig van rendelés és engem 15-kor elküldtek,majdnemhogy a p...ba,mert nincs akut panaszom. :(Ez már a betegfelvételi ablaknál lezajlott. Doki közelébe se jutottam :(

Pedig én csak beszélni szerettem volna a barnázásomról és hogy esetleg adna e egy beutalót hormonvizsgálatra. Mert mivel megjött,nem is vizsgálhatna. De holnapután mehettem volna a 3. napi vérvételre.

De akkora bunkó nő volt a betegfelvételis,hogy csak na. Amikor mondta,hogy ad időpontot,de 1-től csak délig vannak,már készültem,hogy szabit kell kivennem. Erre 3-a 12órát adta volna.Én ekkor mondtam,hogy köszönöm nem,inkább fizetek és megyek magánrendelésre,mint a vágóhídra. Szerintetek nincs igazam?


2011. máj. 23. 16:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Minek mentel az sztk-ba? En soha nem megyek oda, inkabb kifizetek 8000ft ot egy komplett rakszuresre. Menj magan dokihoz az meg beszelgetni is fog veled.
2011. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát elhiheted,hogy ezek után csak oda megyek,Már ki is nézetem egy dokit.Jövőhéten kérek időpontot.Csak így csúszok egy hónapot a hormonvizsgálattal.
2011. máj. 23. 17:16
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekünk másfél éve nem jön a baba! :( Már beszéltem a dokimmal a kivizsgálásokról, és ő azt mondta, előbb a férjemet kéne meggyőznöm...mert vele kezdődne az egész és én csak utána jöhetek és akkor mindent megnéznének, nem csak 1-2 dolgot. Be is vállalnám, sőt, már mennék, de előbb a páromat kell meggyőznöm, ami sajnos nem egyszerű...:( Így szerintem biztos nem lesz semmi ebből egy darabig, és megy tovább a próbálkozás. :( Én már nem hiszem, hogy kivizsgálás nélkül sikerülhet nekünk spontán...egyszerűen nem értem, hogy eddig miért nem jött össze? És miért jönne össze pl. a következő hónapban?
2011. máj. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ÉS van valami tüneted,ami arra utal,hogy nehezebben jön a baba? Nekem csak a barnázás van. A hőmet régen vezettem,az szép volt. Holnap újra kezdem. Ovuteszt is jelezte az ovulációt. Csak tojcsis nyákom nincsen. Amúgy nincs semmi panaszom.
2011. máj. 23. 18:35
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát mostanában szoktam pecsételgetni minimálisan, de dokinál voltam és szerinte ez nem baj...UH is megnézett utólag és látta, hogy van pém, szóval mindent rendben talált velem kapcsolatban...
2011. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor ez végülis jó. Elvileg akkor Neked nincs semmi bajod. Nekem ez majd ezután derül ki. Nekem 2-3 napig tartó barnázásom van mensi előtt. De közvetlen mensi előtt már nem csak pecsételés. Ezért is akarom ezt elmondani dokinak. ezért gyanakszom arra,hogy valami hormongondom van. :( De ezt majd a doki elmondja. Nagyon várom már. Kíváncsi vagyok hova küld vagy hova tovább.
2011. máj. 23. 19:18
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem nagy mennyiségű a barnázásod, akkor semmi baj nincs. Ha már bő barnás folyásod van napokig, akkor már lehet aggódni kicsit.
2011. máj. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát a 3-4 napból az első 1-2 pecsételgetés, a 3-4 folyás szerű. De most például elég érdekes volt. Múlthét szerdán csütörtökön picit pecsételtem,aztán péntek szombat szinte semmi nem volt,vasárnap meg már folyás szerű volt. Ma reggel meg megjött.

De felkészült akarok lenni és holnap reggeltől mérem a hőm és majd veszek ovutesztet és ha megyek dokinak ezek eredményéről is be tudok majd számolni.

2011. máj. 23. 19:38
 9/16 anonim ***** válasza:

19:26-os vagyok

Nem feltétlenül jelenthet rosszat, továbbra is ez a véleményem. Pl. nekem van amikor van, van amikor nincs, van amikor kevésbé, van amikor több ez változó. Nem minden ciklus egyforma, mert nem vagyunk gépek, hogy minden passzoljon. Nekem dokim is mondta, hogy nem minden ciklus egyforma és hogy most ilyenem volt nem kell vele foglalkozni. Viszont ha rendszer lenne belőle és tényleg úgy látom hogy na ez már több a soknál, akkor természetesen felhívnám és mondanám neki!

2011. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De nekem sajna rendszeres.Mióta abbahagytam a gyógyszert azóta van.Olyan mennyiségben,ahogy leírtam.
2011. máj. 23. 20:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!