Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelhetek legkorábban?

Mikor tesztelhetek legkorábban?

Figyelt kérdés
14-én történt az aktus. 29-én kéne megjönnie, amit nagyon szeretnék. Mikor tesztelhetek legkorábban? Nem bírom már kivárni a vasárnapot! A melleim érzékenyek már 5 napja. Ez lehet már korai tünet?
2011. máj. 23. 17:30
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
elnézést 28-ára várom.
2011. máj. 23. 17:38
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Legkorábban az aktus után 14 nappal tesztelhetsz, de még nem biztos hogy kimutatja, nem mindenkinél mutatja ki "korán".
2011. máj. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Én is ebben a cipőben járok! Legszívesebben már most vennék egy tesztet, csak félek hogy korai. Nekem is érzékenyek a melleim. Az a baj, hogy hasonló tünet lehet mensi előtt is. Annyira jó lenne, ha összejönne a dolog. Azért írd meg mindenképp, hogy ha tesztelsz!!!
2011. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Lehet hogy csak 16-a körül volt meg a "nagy találkozás". akkor viszont csak 1 hét telt el, szerintem péntekig mindenképp várj vele! de te tudod, én részemről nem bírnám ki vasárnapig, de péntek előtt fölösleges. ha - és még nem adod fel meg ér annyit (nekem)... drukk!
2011. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát igen csajok, én nagyon nem szeretnék terhes lenni:S de a mellem meg lehet h nő, mert még mindig szokott. Már 1 hete tiszta ideg vok. A srác nem élvezett belém, de azt állította, h aktus közben valamit érzett, de végül nem bennem élvezett el, láttam. Hétvége volt, külföldön, és nem tudtam h lehet a városban tabit venni, és pénzem se volt rá. Így maradt a remény... Pont a peteérésem előtt történt egy nappal, tehát van esélye. A legjobb ha várok szombatig tudom, de előtte tesztelek sztem akkor is egyet, nagyon nem bírom már. Fáj a méhem, úgy érzem szúrkál, de ez már másfél hete, és egy hete fáj a mellem, de ez lehetetlen, h ilyen korán tünetek legyenek, szal sztem beképzeltem. Szurkolok nektek, mindenképpen írjatok!
2011. máj. 23. 19:57
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

ha nem tűnt volna fel a kérdező épp azt írta hogy

nem szeretne terhes lenni

ti meg itt drukkoltok neki :D

2011. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:) igen légyszi drukkoljatok, h ne legyek:) majd később, máskor, máshogyan, mástól:)
2011. máj. 23. 20:18
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
19.00 vagyok! akkor azért drukk! írd meg mi lett! :D
2011. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szombatra várom a menstruációmat. Előtte két nappal már szokott görcsölgetni a hasam. Ma 4 nappal vagyok előtte, de olyan érzésem van, h mindjárt megjön:S ez lehet már a beágyazódás tünete?
2011. máj. 24. 14:10
 10/14 anonim ***** válasza:
Bármi lehetséges. Nálam is volt már olyan, hogy több nappal előtte már megjön érzésem volt és mégis megjött.
2011. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!